glam co to jest
Co to jest glam? Definicja glam pop. bryt. zamożna osoba w średnim wieku (od 45 do 59 roku życia.

Czy przydatne?

Definicja glam

Definicja z ang. glam, z niem. glam.

Co znaczy GLAM: glam pop. bryt. zamożna osoba w średnim wieku (od 45 do 59 roku życia). Etym. - z angielskiego: akronim: Greying, Leisured, Affluent, Married 'siwiejący, nie pracujący, zamożny, żonaty (zamężna)'

Czym jest glam znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gatorade:
Porównanie gejtorejd] napój bezalkoholowy zawierający glikozę, kwas cytrynowy, dwuwęglan sodowy i tak dalej, stosowany poprzez zawodników sport. dla szybkiego uzupełnienia utraconych płynów i soli organicznych glam co znaczy.
Krzyżówka Gruyere:
Dlaczego grüjer] twardy szwajc. ser podpuszczkowy z mleka krowiego, podobny do ementalera, lecz o mniejszych i mniej licznych oczkach, o zapachu orzechowym. Etym. - od nazwy okręgu w kantonie fryburskim w glam krzyżówka.
Co to jest Gitara:
Jak lepiej muz. strunowy szarpany; g. włoska (6-strunowa), rosyjska (7-strunowa); g. hawajska (zobacz portamento; por. ukulele). Etym. - hiszp. guitarra 'jw.' z arab. kītār od gr. kithára, zobacz kitara glam co to jest.
Słownik Grand Mal:
Kiedy grãmal] symptom padaczki, napad ze skurczami, drgawkami i stratą przytomności od kilku do kilkunastu min.; por. petit mal. Etym. - fr. dosł. 'ogromna dolegliwość; jw.'; grand 'ogromny'; mal 'zło; ból glam słownik.
Czym jest Grotmaszt:
Od czego zależy grotmaszt zobacz grot glam czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: