girl glamor co to jest
Co to jest glamor girl? Definicja glamo(u)r girl [wym. gläme gö:l] kobieta (aktorka, modelka) pełna.

Czy przydatne?

Definicja glamor girl

Definicja z ang. glamor girl, z niem. Glamour-Girl.

Co znaczy GLAMOR GIRL: glamo(u)r girl [wym. gläme gö:l] kobieta (aktorka, modelka) pełna osobistego uroku i wdzięku, połączonego ze specjalną atrakcyjnością fizyczną i seksualną; por. sex appeal. Etym. - z angielskiego: 'jw.'; glamo(u)r 'magiczny czar, urok'; girl, zobacz girlsa

Czym jest glamor girl znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Garnizon:
Definicja garnizon załoga, oddziały, zakłady i instytucje wojsk., rozlokowane w mieście, w twierdzy; miejscowość, twierdza, gdzie stacjonuje wojsko. Etym. - fr. garnison 'jw.' od garnir, zobacz garnitur glamor girl co to jest.
Co znaczy Gujot:
Definicja podmorska góra wulkaniczna w kształcie ściętego stożka, której płaski wierzchołek znajduje się na głębokości do 1500 m pod powierzchnią oceanu (przeważnie O. Spokojnego). Etym. - od nazwiska amer glamor girl definicja.
Co znaczy Gentry:
Definicja dżentri] angielska szlachta niższa (nie arystokracja), zwł. posiadająca własność ziemską. Etym. - z angielskiego: 'jw.' z ?Xac. gentilis 'należący do rodu, klanu, rodziny; ziomek' od gens dpn. gentis glamor girl co znaczy.
Co znaczy Gus:
Definicja gus [wym. güs] fr., wojsk., pop. człowiek, mężczyzna, żołnierz glamor girl słownik.
Co znaczy Guerre Aux Chateaux Paix Aux Chaumieres:
Definicja paix aux chaumières! fr., wojna pałacom! pokój chatom! Etym. - z noty o autorze w 1. zbiorowym wydaniu (w roku III Republiki) dzieł Chamforta; hasło, które Chamfort miał zalecać żołnierzom glamor girl znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: