athenadze glauk co to jest
Co to jest glauk Athenadze? Definicja glauk' Athenadze gr., sowy do Aten (przynosić, gdzie i tak.

Czy przydatne?

Definicja glauk Athenadze

Definicja z ang. Glaucus Athenadze, z niem. Glaukus Athenadze.

Co znaczy GLAUK ATHENADZE: glauk' Athenadze gr., sowy do Aten (przynosić, gdzie i tak jest ich mnóstwo; por. noctua volat. Etym. - z Arystofanesa (Ptaki, 301). Sowy, widzące nawet w nocy, były gr. symbolem mądrości i atrybutem Ateny, opiekunki miasta; wizerunek sowy wybity był na monetach ateńskich. Także: glaúk'eis Athēnas

Czym jest glauk Athenadze znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gryzetka:
Definicja dawn. młoda pracownica domów mody, szwaczka, ekspedientka, lubiąca zabawę i flirt. Etym. - fr. gisette 'niedroga (szara) tkanina; młoda robotnica, kokietka, jw.' od gris, zobacz grisaille; od glauk athenadze co to jest.
Co znaczy Gabinet:
Definicja członków rządu, porada ministrów; sekretariat (ministra); pokój w urzędzie dla osoby na kierowniczym stanowisku; komplet mebli do takiego pokoju; pokój do pracy umysłowej, naukowej, zawodowej glauk athenadze definicja.
Co znaczy Gehenna:
Definicja ogromne (długookresowe) cierpienia psych. a. fiz., męczarnie; droga krzyżowa, czyściec. Etym. - ?Xac. z gr. géenna z pobiblijnego hebr. Gē'Hinnom 'dolina (synów) Hinnoma, na płd. od Jerozolimy glauk athenadze co znaczy.
Co znaczy Glanzendes Elend:
Definicja glänzendes Elend nm., błyszcząca nędza. Etym. - z Goethego (Cierpienia młodego Wertera, ks. 2, 24 XII 1771 glauk athenadze słownik.
Co znaczy Geep:
Definicja mieszaniec międzygatunkowy barana i kozy a. kozła i owcy, bezpłodny, wyhodowany dzięki inżynierii genetycznej. Etym. - z angielskiego: z połączenia wyrazów goat 'koza' i sheep 'owca'; zwierzę glauk athenadze znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: