glediczia co to jest
Co to jest glediczia? Definicja glediczia bot. iglicznia. Etym. - n.z łaciny gleditschia, gleditsia.

Czy przydatne?

Definicja glediczia

Definicja z ang. glediczia, z niem. glediczia.

Co znaczy GLEDICZIA: glediczia bot. iglicznia. Etym. - n.z łaciny gleditschia, gleditsia od nazwiska botanika nm. Johanna G. Gleditscha (zm. 1786)

Czym jest glediczia znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Genero Chico:
Porównanie chenero cziko] hiszp., dosł. 'mały rodzaj', hiszp. rodzaj lekkich dramatycznych a. operowych jednoaktówek (w przeciwieństwie od género grande, poważnego dramatu a. takiejż opery); powstał w Madrycie glediczia co znaczy.
Krzyżówka Graffiti:
Dlaczego lub napisy wyryte na (staroż.) naczyniach, kamieniach, ściankach; dziś napisy i rysunki na ścianach domów, chodnikach, płotach i tym podobne o treści politycznej, humorystycznej; por. sgraffito. Etym glediczia krzyżówka.
Co to jest Gretchen:
Jak lepiej grejtśn] niemieckie uosobienie dziewiczości, typ skromnej, cichej, pogodnej niebieskookiej dziewczyny o długich blond warkoczach. Etym. - nm. 'Małgosia' zdrobn. od Margarete 'Małgorzata'; gł. postać glediczia co to jest.
Słownik Gurkhowie:
Kiedy Gurkhowie wojowniczy lud osiadły w prowincji Gurkha w Nepalu w poł. XVIII w., wyznający hinduizm, mówiący jęz. nepali; żołnierze z Nepalu w wojsku bryt. a. indyjskim glediczia słownik.
Czym jest Garnizon:
Od czego zależy garnizon załoga, oddziały, zakłady i instytucje wojsk., rozlokowane w mieście, w twierdzy; miejscowość, twierdza, gdzie stacjonuje wojsko. Etym. - fr. garnison 'jw.' od garnir, zobacz garnitur glediczia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: