globtroter co to jest
Co to jest globtroter? Definicja globtroter człowiek odbywający częste i rozległe podróże, zwł. z.

Czy przydatne?

Definicja globtroter

Definicja z ang. globetrotter, z niem. Weltenbummler.

Co znaczy GLOBTROTER: globtroter człowiek odbywający częste i rozległe podróże, zwł. z zamiłowania do włóczęgi; obieżyświat, wagabunda, wszędobylski. Etym. - z angielskiego: globe-trotter 'jw.'; globe 'glob(us); kula, bania; klosz, umbra', zobacz glob; trot 'kłus(ować)'; por. fokstrot

Czym jest globtroter znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gorgonzola:
Definicja gorgonzola ostry ser wł. z mleka krowiego, niebieskawy, żyłkowany; włoski roquefort. Etym. - wł. 'jw.' od nazwy miast wł. na płn. zach. od Mediolanu globtroter co to jest.
Co znaczy Gilotyna:
Definicja przyrząd do ścinania głowy dzięki trójkątnego noża, który opada na szyję skazańca; krajarka do cięcia papieru, tektury, blachy i tak dalej Etym. - fr. guillotine 'gilotyna'; od nazwiska: dr J. G globtroter definicja.
Co znaczy Gaudensque Viam Fecisse Ruina:
Definicja gaudensque viam fecisse ruina ?Xac., i ciesząc się, Iż na swej drodze zostawił ruiny (iż własną drogę znaczył ruinami). Etym. - z Lukana (Pharsalia, 1, 150); o Juliuszu Cezarze globtroter co znaczy.
Co znaczy Galabijja:
Definicja galabijja arab., szeroki, luźny płaszcz, zazw. z przędzonego w domu samodziału, noszony w arab. państwach wybrzeży M. Śródziemnego poprzez uboższą część ludności męskiej globtroter słownik.
Co znaczy Giovine Italia:
Definicja dżowine] wł., Młode Włochy. Etym. - nazwa tajnej org. rewolucyjnej zawiązanej w 1831 r. w Marsylii poprzez Giuseppe Mazziniego, która w znacznym stopniu przygotowała zjednoczenie Włoch w 1860 r globtroter znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: