glockenspiel co to jest
Co to jest glockenspiel? Definicja glockenspiel [wym. glokenszpi:l] muz. zobacz carillon; dzwonki.

Czy przydatne?

Definicja glockenspiel

Definicja z ang. glockenspiel, z niem. Glockenspiel.

Co znaczy GLOCKENSPIEL: glockenspiel [wym. glokenszpi:l] muz. zobacz carillon; dzwonki, perkusyjny instrument muz., składający się z metalowych listewek na drewnianej ramie, uszeregowanych w skali chromatycznej, w które uderza się pałeczkami a. przy udziale klawiatury (metalofon); dzwony, podobny instrument perkusyjny z zawieszonymi rurami metalowymi. Etym. - nm. 'jw.'; Glocke 'dzwon(ek)'; Spiel 'gra; zabawa; igraszka'

Czym jest glockenspiel znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gentry:
Porównanie dżentri] angielska szlachta niższa (nie arystokracja), zwł. posiadająca własność ziemską. Etym. - z angielskiego: 'jw.' z ?Xac. gentilis 'należący do rodu, klanu, rodziny; ziomek' od gens dpn. gentis glockenspiel co znaczy.
Krzyżówka Giardino Segreto:
Dlaczego dosł. 'ogród tajemny'; wydzielony z większego mały ogród ozdobny, stosowany tylko poprzez właściciela, położony zazw. w pobliżu a. przy domu (Baranów, Puławy, Wilanów), gł. w ogrodach glockenspiel krzyżówka.
Co to jest Gieroj Nie Mojewo Romana:
Jak lepiej gieroj nie mojewo romana ros., bohater nie z mojego romansu, jest to nie w moim guście. Etym. - z Gribojedowa (Mądremu biada, 3, 1) 1824 r glockenspiel co to jest.
Słownik Gonadotropiny:
Kiedy hormony gonadotropowe, o budowie białkowej, produkowane poprzez przedni płat przysadki mózgowej, wywierające wpływ na gonady, gruczoły rozrodcze, płciowe (jajniki, jądra). Etym. - gr. gónos, zobacz glockenspiel słownik.
Czym jest Gessen:
Od czego zależy Goszen, Gosen, Gessen kraina obfitości i dostatku. Etym. - Biblia, Gen. 45, 10 glockenspiel czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: