gnocchi co to jest
Co to jest gnocchi? Definicja gnocchi [wym. niokki] kluski, podawane zazwyczaj w sosie, z.

Czy przydatne?

Definicja gnocchi

Definicja z ang. gnocchi, z niem. Gnocchi.

Co znaczy GNOCCHI: gnocchi [wym. niokki] kluski, podawane zazwyczaj w sosie, z parmezanem. Etym. - wł. l.mn. od gnocco 'kluska' z nocchio 'sęk w drzewie'

Czym jest gnocchi znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Grotesk:
Porównanie czcionki druk. o liniach równomiernie pogrubionych, bez cieniowań. groteska lit., muz., balet. utwór, którego środkami art. są: fantazja, dziwaczność, przejaskrawienie, ekstrawagancja, szarża, komizm gnocchi co znaczy.
Krzyżówka Graffiti:
Dlaczego lub napisy wyryte na (staroż.) naczyniach, kamieniach, ściankach; dziś napisy i rysunki na ścianach domów, chodnikach, płotach i tym podobne o treści politycznej, humorystycznej; por. sgraffito. Etym gnocchi krzyżówka.
Co to jest Gracioso:
Jak lepiej fioso] komiczny sługa, trefniś w komedii hiszp. (Lope de Vega; u dawniejszych komediopisarzy: simple, bobo). gracja wdzięk, powab, urok, czar; wytworność (ruchów). Etym. - hiszp. gracioso 'jw.' od gnocchi co to jest.
Słownik Glosa:
Kiedy dopisek czytelnika a. kopisty, zawierający uwagę, komentarz do tekstu a. tłumaczenie trudnego wyrazu czy zwrotu; (w l.mn.) przen. komentarze, wyjaśnienia (prawn., lit. i tak dalej). glosarium słowni gnocchi słownik.
Czym jest Genua:
Od czego zależy genua wł., żegl. trójkątny, przedni, b. wypukły żagiel zachodzący w kierunku rufy daleko poza maszt, rozpinany na jachtach gnocchi czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: