godecja co to jest
Co to jest godecja? Definicja godecja bot. marszawa. Etym. - n.z łaciny godetia 'jw.' od nazwiska.

Czy przydatne?

Definicja godecja

Definicja z ang. godecja, z niem. godecja.

Co znaczy GODECJA: godecja bot. marszawa. Etym. - n.z łaciny godetia 'jw.' od nazwiska botanika szwajc.: C. H. Godet (1797-1879)

Czym jest godecja znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Granat:
Porównanie się pocisk artyleryjski, karabinowy a. ręczny; owoc jadalny krzewu (drzewa) granatowca (Azja Mniejsza, Bałkany, Afryka tropik.), wielkości pomarańczy, mający liczne nasiona w szkarłatnym miąższu godecja co znaczy.
Krzyżówka Godet:
Dlaczego godet klin wstawiony dla poszerzenia dolnej części sukni a. rękawa. Etym. - fr. 'kubek; lulka u fajki; miseczka, puszka; czerpak; klosz, fałda w materiale' z hol. codde 'kawałek drewna kształtu walca godecja krzyżówka.
Co to jest Giser:
Jak lepiej giser przest. odlewacz, wykwalifikowany robotnik pracujący w giserni, przest. odlewni. Etym. - nm. Giesser 'jw.' od giessen 'lać; odlewać; wlewać (w formę godecja co to jest.
Słownik Gejzer:
Kiedy wytryskujące w pewnych odstępach czasu słupem ukropu i pary wodnej, występujące na terenach wulkanicznych, zwł. na Islandii i Nowej Zelandii. Etym. - od nazwy źródła Geysir w Haukadal na Islandii; z godecja słownik.
Czym jest Grasejować:
Od czego zależy grasejować wymawiać spółgłoskę r gardłowo, z wibracją języczka, na sposób paryski. Etym. - fr. grasseyer 'jw.' od gras 'tłusty' z ?Xac. crassus 'tłusty; gruby; grubiański godecja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: