godecja co to jest
Co to jest godecja? Definicja godecja bot. marszawa. Etym. - n.z łaciny godetia 'jw.' od nazwiska.

Czy przydatne?

Definicja godecja

Definicja z ang. godecja, z niem. godecja.

Co znaczy GODECJA: godecja bot. marszawa. Etym. - n.z łaciny godetia 'jw.' od nazwiska botanika szwajc.: C. H. Godet (1797-1879)

Czym jest godecja znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Genero Chico:
Definicja chenero cziko] hiszp., dosł. 'mały rodzaj', hiszp. rodzaj lekkich dramatycznych a. operowych jednoaktówek (w przeciwieństwie od género grande, poważnego dramatu a. takiejż opery); powstał w Madrycie godecja co to jest.
Co znaczy Getrennt Marschieren Vereint Schlagen:
Definicja getrennt marschieren, vereint schlagen nm., maszerować oddzielnie, uderzać wspólnie. Etym. - zasada taktyki woj. feldmarszałka prus. Helmutha von Moltke st. (1800-91 godecja definicja.
Co znaczy Gaza:
Definicja prześwitująca tkanina z silnie skręconej przędzy, o splocie płóciennym; rzadkie płótno bawełniane na opatrunki. Etym. - fr. gaze 'jw.', prawdop. od nazwy miasta na pograniczu Egiptu i Izraela godecja co znaczy.
Co znaczy Giovine Italia:
Definicja dżowine] wł., Młode Włochy. Etym. - nazwa tajnej org. rewolucyjnej zawiązanej w 1831 r. w Marsylii poprzez Giuseppe Mazziniego, która w znacznym stopniu przygotowała zjednoczenie Włoch w 1860 r godecja słownik.
Co znaczy Godot:
Definicja wyrażeniu: czekać na Godota - jest to na kogoś, kto się nie zjawi, na coś, co się nie zdarzy; czekać nadaremnie. Etym. - aluzja do sztuki teatr. dramaturga anglo-fr., pochodzenia irl., Samuela godecja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: