godot co to jest
Co to jest Godot? Definicja Godot [wym. godo] w wyrażeniu: czekać na Godota - jest to na kogoś, kto.

Czy przydatne?

Definicja Godot

Definicja z ang. Godot, z niem. Godot.

Co znaczy GODOT: Godot [wym. godo] w wyrażeniu: czekać na Godota - jest to na kogoś, kto się nie zjawi, na coś, co się nie zdarzy; czekać nadaremnie. Etym. - aluzja do sztuki teatr. dramaturga anglo-fr., pochodzenia irl., Samuela Becketta (ur. 1906), pt. En attendant Godot (1952 r.) "Czekając na Godota"

Czym jest Godot znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gargantua:
Definicja nienasycony żarłok, obżartuch, pasibrzuch, opój; dobroduszny, jowialny olbrzym, wielkolud. gargantuiczny gigantyczny, kolosalny. Etym. - Gargantua, władca-olbrzym, bohater powieści Rabelais'go godot co to jest.
Co znaczy GALAKT:
Definicja złożeniach: mleko; galaktyka; Droga Mleczna; por. lakt(o)-. galaktometr przyrząd do mierzenia ciężaru właściwego mleka, laktodensymetr. galaktyki układy (skupiska) gwiazd i materii międzygwiazdowej godot definicja.
Co znaczy Grundonnerstag:
Definicja Gründonnerstag nm., zobacz Maundy Thursday godot co znaczy.
Co znaczy Guerre Aux Chateaux Paix Aux Chaumieres:
Definicja paix aux chaumières! fr., wojna pałacom! pokój chatom! Etym. - z noty o autorze w 1. zbiorowym wydaniu (w roku III Republiki) dzieł Chamforta; hasło, które Chamfort miał zalecać żołnierzom godot słownik.
Co znaczy Gemutlich:
Definicja gemütlich przytulny(-nie), swojski(-ko), miły(-le), przyjemny(-nie); por. ujutno. Etym. - nm. 'jw.' od Gemüt 'umysł; dusza; uczucie, serce' z Mut 'męstwo, odwaga; otucha; nastrój godot znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: