golf co to jest
Co to jest golf? Definicja golf z angielskiego:, szkocko-angielska gra sport., rozgrywana na.

Czy przydatne?

Definicja golf

Definicja z ang. golf, z niem. Golf.

Co znaczy GOLF: golf z angielskiego:, szkocko-angielska gra sport., rozgrywana na murawie małą pełną piłką kauczukową i zakrzywionymi kijami; części odzieży o charakterze sport.; sweter z wysokim kołnierzem do wywijania; (w l.mn.) bufiaste spodnie; półbuty

Czym jest golf znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gerundium:
Definicja rzeczownik odsłowny (na przykład czytanie). gerundivum gram. ?Xac. imiesłów bierny czasu przyszłego, oznaczający czynność, która powinna być spełniona. Etym. - późn.z łaciny gerundivum 'jw.' od golf co to jest.
Co znaczy Gram:
Definicja jednostka masy, równa masie 1 cm3 wody w temp. 4°C. -GRAM, GRAM(O) w złożeniach: jednostka, której fundamentem (jedną z podstaw) jest gram; w odniesieniu języka, litery, pisma, zapisu, rysunku. Etym golf definicja.
Co znaczy Gmerk:
Definicja XIII do końca XVIII w.) symbol osobisty i dla rodziny polskich mieszczan (i chłopów), godło umieszczane na pieczęciach, sygnetach; marka, stempel wytwórczy na wyrobach rękodzieła, rzemiosła golf co znaczy.
Co znaczy Gamo:
Definicja gamo- zobacz -gam golf słownik.
Co znaczy Ghi:
Definicja ghi hindi, półpłynne, klarowne masło ze zsiadłego mleka bawolic, stosowane w Indiach i w sąsiednich państwach (pod)zwrotnikowych golf znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: