gong co to jest
Co to jest gong? Definicja gong perkusyjny instrument muz. (o nieokreślonej wysokości dźwięku, o.

Czy przydatne?

Definicja gong

Definicja z ang. gong, z niem. Gong.

Co znaczy GONG: gong perkusyjny instrument muz. (o nieokreślonej wysokości dźwięku, o brzmieniu stłumionym, ale donośnym i przenikliwym) w kształcie brązowej tarczy o wywiniętym brzegu, w którą uderza się pałką a. młotkiem. Etym. - malaj. i jawaj. 'jw.'; pochodzenie dźwiękonaśladowcze

Czym jest gong znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Galenowe Preparaty:
Porównanie farm. ekstrakty, nalewki, soki, proszki, maści, odwary, wyciągi pochodzące z surowców roślinnych, zwierzęcych a. mineralnych rozdrobnionych, roztartych i tym podobne, pozbawionych zatem składników gong co znaczy.
Krzyżówka Gotycyzm:
Dlaczego sztuce - od 60. lat XVIII w. nawrót do lekceważonej dotąd estetyki śrdw., do atmosfery rycerskości, gotyckich zamków, ich tajemniczości i grozy, nastrojów cudowności i melancholii; pierwowzorem gong krzyżówka.
Co to jest Gaucho:
Jak lepiej gaucho [wym. gauczo] pastuch na pampasach Argentyny i Urugwaju, zazw. potomek Indian i Hiszpanów (por. cowboy; llanero). Etym. - amer. hiszp. 'jw gong co to jest.
Słownik Gamelan:
Kiedy nazwa orkiestr różnej wielkości, pochodzących z wysp płd.-wsch. Azji, a składających się gł. z instrumentów perkusyjnych, smyczkowych i fletów; stosowany w tych orkiestrach wsch.azjatycki instrument gong słownik.
Czym jest Graves Amicitiae Principum:
Od czego zależy graves amicitiae principum ?Xac., złowieszcza przyjaźń książąt; odprężenie kończące się awanturą, zimną a. gorącą wojną itd gong czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: