gonio co to jest
Co to jest GONIO? Definicja GONIO- w złożeniach: kąt; zobacz -gon- 1. goniometr przyrząd do pomiaru.

Czy przydatne?

Definicja GONIO

Definicja z ang. Gonio, z niem. Gonio.

Co znaczy GONIO: GONIO- w złożeniach: kąt; zobacz -gon- 1. goniometr przyrząd do pomiaru kątów i wyznaczania kierunków (zwł. w krystalografii a. geodezji). Etym. - gr. gōnía, zobacz -gon- 1; -metr

Czym jest GONIO znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gleitzeit:
Definicja glajtcajt] nm., ruchomy czas pracy, przesuwanie godz. rozpoczęcia i zakończenia pracy tak, by każdy zatrudniony, odpracowując przewidzianą umową liczbę godz., czynił to w najdogodniejszej dla siebie gonio co to jest.
Co znaczy Graeca Graece Latina Latinae:
Definicja Latina latinae ?Xac., greckie po grecku, łacińskie po łacinie; zasada wymowy i pisowni imion i nazw antycznych, zwalczająca zwł. latynizację nazw greckich (z pewnymi tradycyjnymi wyjątkami); por gonio definicja.
Co znaczy Gand A:
Definicja gandża zobacz cannabis gonio co znaczy.
Co znaczy Garotte:
Definicja garrote] hiszpański sposób tracenia skazańców dzięki żelaznego kołnierza przymocowanego do słupa i zaciskanego śrubą na szyi aż do uduszenia; żelazny kołnierz, którym dokonywa się tej egzekucji. Etym gonio słownik.
Co znaczy Giardino Segreto:
Definicja dosł. 'ogród tajemny'; wydzielony z większego mały ogród ozdobny, stosowany tylko poprzez właściciela, położony zazw. w pobliżu a. przy domu (Baranów, Puławy, Wilanów), gł. w ogrodach gonio znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: