goryl co to jest
Co to jest goryl? Definicja goryl rodzaj z rodz. małp człekokształtnych obejmujący trzy największe.

Czy przydatne?

Definicja goryl

Definicja z ang. gorilla, z niem. Gorilla.

Co znaczy GORYL: goryl rodzaj z rodz. małp człekokształtnych obejmujący trzy największe w tej rodzinie gatunki występujące w puszczach Afryki równikowej: zachodni nizinny występujący od Kamerunu do rzeki Zair (Kongo), wsch. nizinny - na równinach wsch. Konga, i zach. wyżynny - w okolicach jeziora Kiwu; przen. członek obstawy ważnej osobistości, zazwyczaj potężnie zbudowany osiłek. Etym. - n.z łaciny gorilla 'małpa' z gr. Górillai 'afrykańskie plemię włochatych kobiet'

Czym jest goryl znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Glauk Athenadze:
Definicja sowy do Aten (przynosić, gdzie i tak jest ich mnóstwo; por. noctua volat. Etym. - z Arystofanesa (Ptaki, 301). Sowy, widzące nawet w nocy, były gr. symbolem mądrości i atrybutem Ateny, opiekunki goryl co to jest.
Co znaczy Grata Novitas:
Definicja grata novitas ?Xac., nowość (jest ludziom) miła. Etym. - z Erazma (Adagia, 3, 9, 38); myśl z Homera (Odyseja, 1, 351); "ludzie w najwyższym stopniu chwalą pieśń najnowszą dla ich uszu" goryl definicja.
Co znaczy Gudok:
Definicja gudok ros., staroros. lud. trójstrunowy smyczkowy instrument muz. XVII-XIX w goryl co znaczy.
Co znaczy Groundhostess:
Definicja groundhostess [wym. graundhoustes] urzędniczka opiekująca się pasażerami na lotnisku aż do chwili ich wejścia do samolotu. Etym. - z angielskiego: 'jw.'; ground 'ziemia, grunt'; zobacz hostess goryl słownik.
Co znaczy Goth:
Definicja goth poważny, melancholijny, surowy styl muzyki rockowej; muzyk uprawiający taki styl. Etym. - z angielskiego: skr od gothic 'gotycki goryl znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: