gourde co to jest
Co to jest gourde? Definicja gourde [wym. gurd] waluta Haiti (= 100 centymów). Etym. - amer.fr. 'jw.

Czy przydatne?

Definicja gourde

Definicja z ang. gourde, z niem. gourde.

Co znaczy GOURDE: gourde [wym. gurd] waluta Haiti (= 100 centymów). Etym. - amer.fr. 'jw.' z fr. r.ż. od gourd 'skostniały, nieczuły; gruby' z ?Xac. gurdus 'niemądry, tępy'

Czym jest gourde znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gnocchi:
Porównanie gnocchi [wym. niokki] kluski, podawane zazwyczaj w sosie, z parmezanem. Etym. - wł. l.mn. od gnocco 'kluska' z nocchio 'sęk w drzewie gourde co znaczy.
Krzyżówka Gupik:
Dlaczego oczko, ryba słodkowodna z Barbadosu, Trynidadu i Wenezueli, pod rząd karpieńcokształtnych, regularnie hodowana w akwariach; samce znacząco mniejsze i barwniejsze od samic. Etym. - z angielskiego gourde krzyżówka.
Co to jest Galabijja:
Jak lepiej galabijja arab., szeroki, luźny płaszcz, zazw. z przędzonego w domu samodziału, noszony w arab. państwach wybrzeży M. Śródziemnego poprzez uboższą część ludności męskiej gourde co to jest.
Słownik Generator:
Kiedy urządzenie a. maszyna do wytwarzania określonego czynnika energetycznego (na przykład gazu palnego) a. określonego rodzaju a. postaci energii (na przykład elektr.; drgań elektr.). Etym. - ?Xac gourde słownik.
Czym jest Genro:
Od czego zależy genro jap. dosł. 'starszy mąż stanu'; pozakonstytucyjna oligarchia, która dominowała nad rządem jap. od czasu wejścia w życie konstytucji Meidzi (1889) do inicjalnych lat 30. XX w gourde czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: