grafem co to jest
Co to jest grafem? Definicja grafem językozn. zapis fonemu (jednemu fonemowi może odpowiadać kilka.

Czy przydatne?

Definicja grafem

Definicja z ang. grafem, z niem. GRAFEM.

Co znaczy GRAFEM: grafem językozn. zapis fonemu (jednemu fonemowi może odpowiadać kilka grafemów, na przykład ch, sz); jednostka strukturalna mechanizmu pisma mająca znaczenie językowe i typową formę graficzną. Etym. - zobacz -graf-; fonem

Czym jest grafem znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gryzetka:
Porównanie dawn. młoda pracownica domów mody, szwaczka, ekspedientka, lubiąca zabawę i flirt. Etym. - fr. gisette 'niedroga (szara) tkanina; młoda robotnica, kokietka, jw.' od gris, zobacz grisaille; od grafem co znaczy.
Krzyżówka Gotterdammerung:
Dlaczego przen. moment a. mechanizm upadku i rozkładu (na przykład ustroju polit. a. społecznego), któremu towarzyszą starcia zbrojne i ogólny zamęt. Etym. - nm. 'zmierzch bogów'; Gott 'bóg'; dämmern 'świtać grafem krzyżówka.
Co to jest Godot:
Jak lepiej wyrażeniu: czekać na Godota - jest to na kogoś, kto się nie zjawi, na coś, co się nie zdarzy; czekać nadaremnie. Etym. - aluzja do sztuki teatr. dramaturga anglo-fr., pochodzenia irl., Samuela grafem co to jest.
Słownik Gente Ruthenus Natione Polonus:
Kiedy gente Ruthenus, natione Polonus ?Xac., z pochodzenia Rusin, z narodowości Polak. Etym. - ze Stanisława Orzechowskiego, 1513-66 grafem słownik.
Czym jest Garmond:
Od czego zależy garmond, garmont - korpus, stopień (rozmiar) czcionki druk. (10 punktów). Etym. - od nazwiska rytownika fr.: Claude Garamond (około 1500-61 grafem czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: