granulować co to jest
Co to jest granulować? Definicja granulować nadawać czemuś kształt granulek, ziarenek, grudek; med.

Czy przydatne?

Definicja granulować

Definicja z ang. granulate, z niem. Granulat.

Co znaczy GRANULOWAĆ: granulować nadawać czemuś kształt granulek, ziarenek, grudek; med. (o ranach, wrzodach) wytwarzać ziarninę. granulacja. granulowanie. Etym. - ?Xac. granulum 'ziarenko' zdrobn. od granum, zobacz gran

Czym jest granulować znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Glaukoma:
Definicja glaukoma jaskra, dolegliwość oczu, powiększenie się ciśnienia śródgałkowego. Etym. - gr. glaúkoma 'mamidło; bielmo' od glaukós 'błyszczący; szary granulować co to jest.
Co znaczy Gazela:
Definicja gazela pot. nazwa drobniejszych, szybkich antylop. Etym. - arab. ghazāl 'młodziutki jelonek; dzika koza granulować definicja.
Co znaczy Gastarbeiter:
Definicja dosł. 'pracownik-gość', przybysz z innego państwie (gł. z Włoch, Jugosławii, Turcji a. Hiszpanii) zatrudniony w RFN w wypadku braku rąk do pracy, zwł. do prac niechętnie podejmowanych poprzez granulować co znaczy.
Co znaczy Gruber:
Definicja rolnicze: kultywator ze sztywnymi zębami (łapami), kruszący zwięzłą glebę do głębokości około 20 cm. Etym. - z angielskiego: grubber 'ten, kto karczuje; przyrząd do karczowania' od grub 'karczować granulować słownik.
Co znaczy Gaon:
Definicja hebr. 'ekscelencja' tytuł żyd. przywódców duchowych i rektorów akademii talmudycznych od VII do XIII w. w Babilonii i Palestynie; gł. zadaniem gaonów była interpretacja i rozwijanie prawa granulować znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: