grapefruit co to jest
Co to jest grapefruit? Definicja grapefruit zobacz grejpfrut. Słownik grapefruit: Grapefruit co to.

Czy przydatne?

Definicja grapefruit

Definicja z ang. grapefruit, z niem. Grapefruit.

Co znaczy GRAPEFRUIT: grapefruit zobacz grejpfrut

Czym jest grapefruit znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Garotte:
Definicja garrote] hiszpański sposób tracenia skazańców dzięki żelaznego kołnierza przymocowanego do słupa i zaciskanego śrubą na szyi aż do uduszenia; żelazny kołnierz, którym dokonywa się tej egzekucji. Etym grapefruit co to jest.
Co znaczy Great Pyrenees:
Definicja angielskiego:, 'ogromny (pies) pirenejski', zwany także górskim psem pirenejskim; przybył do Europy, prawdopod. z Azji, w latach 1800-1000 przed naszą erą; stosowany pierw. w Pirenejach do obrony grapefruit definicja.
Co znaczy Gli Uomini Liberi Sono Fratelli:
Definicja Gli uomini liberi sono fratelli wł. Ludzie wolni są braćmi. Etym. - napis na naramiennikach legionistów Jana Henryka Dąbrowskiego (1797 r grapefruit co znaczy.
Co znaczy Godot:
Definicja wyrażeniu: czekać na Godota - jest to na kogoś, kto się nie zjawi, na coś, co się nie zdarzy; czekać nadaremnie. Etym. - aluzja do sztuki teatr. dramaturga anglo-fr., pochodzenia irl., Samuela grapefruit słownik.
Co znaczy Gwarek:
Definicja pełnoprawny górnik, członek gwarectwa, śrdw. organizacji górniczej, eksploatującej kopalnie kruszców, a. późniejszej firmy udziałowców. Etym. - nm. Gewerkschaft 'cech górników; związek zawodowy' od grapefruit znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: