gratyfikacja co to jest
Co to jest gratyfikacja? Definicja gratyfikacja szczególne płaca, nagroda pieniężna za specjalne.

Czy przydatne?

Definicja gratyfikacja

Definicja z ang. gratification, z niem. Befriedigung.

Co znaczy GRATYFIKACJA: gratyfikacja szczególne płaca, nagroda pieniężna za specjalne zasługi, z okoliczności święta, rocznicy i tym podobne Etym. - ?Xac. gratificatio 'dogadzanie (komu), grzeczność, przysługa' z gratificari 'usłużyć (komu), zobowiązać uczynnością' od gratus, zobacz gracja; facere, zobacz fakcja

Czym jest gratyfikacja znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy GeigeraMullera Licznik:
Porównanie licznik jeden z tak zwany liczników jonizacyjnych, przyrząd do detekcji i rejestracji cząstek promieniowania jonizującego. Etym. - od nazwiska fizyka nm. Hansa Geigera, konstruktora (1908 r gratyfikacja co znaczy.
Krzyżówka Gojawa:
Dlaczego gwajawa, gojawa, guawa niewielkie drzewo krzewiaste pochodzące z Ameryki Śr., hodowane szeroko dla słodkokwaśnych, zazw. okrągłych, żółtych owoców. Etym. - hiszp. guava, guayaba z jęz. Indian Arawaków gratyfikacja krzyżówka.
Co to jest Gesamtkunstwerk:
Jak lepiej dzieło sztuki stanowiące stop różnych form artystycznych, takich jak dramat, muzyka, literatura, sztuka reżyserska (była to idea Richarda Wagnera, którą realizował w Bayreuth). Etym. - nm gratyfikacja co to jest.
Słownik Genus Irritabile Vatum:
Kiedy genus irritabile vatum ?Xac., drażliwy ród wieszczów (pisarzy). Etym. - z Horacego (Listy, 2, 2, 102 gratyfikacja słownik.
Czym jest Gaskonada:
Od czego zależy chełpliwość, bufonada, fanfaronada. Etym. - fr. gasconnade 'przechwałki' z Gascon 'Gaskończyk; przen. junak, fanfaron, samochwał' od dawn. prowincji fr. Gascogne, z ?Xac. Vasconia 'państwo Waskonów w gratyfikacja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: