grawer co to jest
Co to jest grawer? Definicja grawer rytownik, sztycharz, pieczętarz, wyrzynający rysunki w metalu.

Czy przydatne?

Definicja grawer

Definicja z ang. engraver, z niem. Graveur.

Co znaczy GRAWER: grawer rytownik, sztycharz, pieczętarz, wyrzynający rysunki w metalu (kamieniu). grawerować. grawiura przest. odbitka z grawerowanej płyty, deski. Etym. - fr. graveur 'rytownik' i gravure 'sztych(arstwo)' od graver 'rytować'

Czym jest grawer znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gawrosz:
Definicja gawrosz wesoły, rezolutny, dowcipny ulicznik, zwł. paryski; urwis, łobuziak. Etym. - fr. gavroche 'jw.' od imienia ulicznika z powieści Wiktora Hugo Nędznicy (3, 1, 13 grawer co to jest.
Co znaczy Grill:
Definicja podczerwony, rożen elektr., gdzie pieczenie dzieje się bez użycia tłuszczu w konsekwencji promieniowania podczerwonego. Również dostępny piekarnik z rusztem albo rożnem na węgiel drzewny. Etym. - z grawer definicja.
Co znaczy Geriatria:
Definicja geriatria med. dział gerontologii, edukacja o leczeniu chorób wieku starczego. geriatryczny. Etym. - gr. gēras 'starość'; zobacz -iatria grawer co znaczy.
Co znaczy Golf:
Definicja szkocko-angielska gra sport., rozgrywana na murawie małą pełną piłką kauczukową i zakrzywionymi kijami; części odzieży o charakterze sport.; sweter z wysokim kołnierzem do wywijania; (w l.mn grawer słownik.
Co znaczy Galman:
Definicja galman istotna ruda cynku (mieszanina krzemianu i węglanu cynku). Etym. - nm. Galmei 'jw.' od śrdw.z łaciny calamina z ?Xac. cadmia, zobacz kadm grawer znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: