dane great co to jest
Co to jest Great Dane? Definicja Great Dane [wym. grejt dejn] dog duński. Etym. - z angielskiego.

Czy przydatne?

Definicja Great Dane

Definicja z ang. Great Dane, z niem. Deutsche Dogge.

Co znaczy GREAT DANE: Great Dane [wym. grejt dejn] dog duński. Etym. - z angielskiego: dosł. 'ogromny Duńczyk; jw.'

Czym jest Great Dane znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Galilaee Vicisti:
Definicja Xac., Galilejczyku, zwyciężyłeś. Etym. - ?Xac. tł. z gr. rzekomych ostatnich słów niechętnego chrześcijaństwu cesarza rz. Juliana (Flavius Claudius Iulianus, około 331-363), zwanego poprzez great dane co to jest.
Co znaczy Guy Fawkes Day:
Definicja gaj fo:ks dej] z angielskiego:, lud. wesołe obchody rocznicy odkrycia w 1605 katolickiego spisku: Guy Fawkes miał 5. XI, w dzień otwarcia sesji parlamentu z angielskiego: zapalić lont do beczek z great dane definicja.
Co znaczy Gran Turismo:
Definicja Gran Turismo, skr. GT, typ samochodu odpowiadającego wygórowanym wymaganiom, jakie stawia się samochodom wyścigowym. Etym. - wł. gran(de) 'ogromny; silny'; turismo 'turystyka great dane co znaczy.
Co znaczy Graecum Est Non Legitur:
Definicja legitur ?Xac., żart. maksyma śrdw. to po grecku, tego się nie czyta; przen. nie bierz się do rzeczy, na której się nie znasz. Etym. - w śrdw. język gr. był niewiele znany i źle widziany poprzez great dane słownik.
Co znaczy Graeca Graece Latina Latinae:
Definicja Latina latinae ?Xac., greckie po grecku, łacińskie po łacinie; zasada wymowy i pisowni imion i nazw antycznych, zwalczająca zwł. latynizację nazw greckich (z pewnymi tradycyjnymi wyjątkami); por great dane znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: