pyrenees great co to jest
Co to jest Great Pyrenees? Definicja Great Pyrenees z angielskiego:, 'ogromny (pies) pirenejski.

Czy przydatne?

Definicja Great Pyrenees

Definicja z ang. Great Pyrenees, z niem. Große Pyrenäen.

Co znaczy GREAT PYRENEES: Great Pyrenees z angielskiego:, 'ogromny (pies) pirenejski', zwany także górskim psem pirenejskim; przybył do Europy, prawdopod. z Azji, w latach 1800-1000 przed naszą erą; stosowany pierw. w Pirenejach do obrony owiec przed niedźwiedziem i wilkiem; w XVII w. ulubieniec fr. dworu władca.; w 1914-18 ciągnął wózki przemytników; masywny, grubokościsty, o zwisających uszach i kołyszącym się chodzie

Czym jest Great Pyrenees znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Godot:
Definicja wyrażeniu: czekać na Godota - jest to na kogoś, kto się nie zjawi, na coś, co się nie zdarzy; czekać nadaremnie. Etym. - aluzja do sztuki teatr. dramaturga anglo-fr., pochodzenia irl., Samuela great pyrenees co to jest.
Co znaczy Gryzetka:
Definicja dawn. młoda pracownica domów mody, szwaczka, ekspedientka, lubiąca zabawę i flirt. Etym. - fr. gisette 'niedroga (szara) tkanina; młoda robotnica, kokietka, jw.' od gris, zobacz grisaille; od great pyrenees definicja.
Co znaczy GASTR:
Definicja złożeniach: brzuszny; żołądek; gastryczny; kulinarny. gastryczny żołądkowy. gastronomia sztuka kulinarna; ogół jadłodajni na ustalonym terytorium. gastrula następujące po blastuli stadium rozwoju great pyrenees co znaczy.
Co znaczy Gazogenerator:
Definicja gazogenerator czadnica, wytwornica gazu. Etym. - zobacz generator great pyrenees słownik.
Co znaczy Gargantua:
Definicja nienasycony żarłok, obżartuch, pasibrzuch, opój; dobroduszny, jowialny olbrzym, wielkolud. gargantuiczny gigantyczny, kolosalny. Etym. - Gargantua, władca-olbrzym, bohater powieści Rabelais'go great pyrenees znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: