grejpfrut co to jest
Co to jest grejpfrut? Definicja grejpfrut, grapefruit, pompela, owoc drzewa cytrusowego z rodz.

Czy przydatne?

Definicja grejpfrut

Definicja z ang. grapefruit, z niem. Grapefruit.

Co znaczy GREJPFRUT: grejpfrut, grapefruit, pompela, owoc drzewa cytrusowego z rodz. rutowatych, podobny do pomarańczy, lecz większy, o gorzkawym, orzeźwiającym smaku, uprawiany gł. w Izraelu, płd. Afryce i Kalifornii. Etym. - z angielskiego: grapefruit 'jw.'; grape 'winogrona'; fruit 'owoc' z ?Xac. fructus, zobacz frukta

Czym jest grejpfrut znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Glajchszaltować:
Porównanie przen. na siłę równać, podciągać pod szablon; polit. ujednolicać przemocą, totalnie (stowarzyszenia, związki, prasę, sposób myślenia i tak dalej. Etym. - nm. gleichschalten 'ujednostajnić grejpfrut co znaczy.
Krzyżówka Gold:
Dlaczego gold z angielskiego:, dosł. 'złoto', w stanach zjednoczonych ameryki - płyta gramofonowa, której sprzedaż przekroczyła mln egzemplarzy a. album płytowy, którego sprzedaż przyniosła mln dolarów grejpfrut krzyżówka.
Co to jest Geisteswissenschaften:
Jak lepiej Geisteswissenschaften nm., dosł. 'edukacji duchowe', ogólna nazwa dyscyplin nauk. zajmujących się człowiekiem, społeczeństwem i jego dziejami, jest to (z grubsza) historią, psychologią, socjologią grejpfrut co to jest.
Słownik Gwicht:
Kiedy gwicht przest. odważnik; ciężarek (zegara ściennego). Etym. - nm. Gewicht 'waga; ciężar(ek)' od wiegen 'ważyć grejpfrut słownik.
Czym jest Gorset:
Od czego zależy stroju lud. - wcięty haftowany kaftanik bez rękawów noszony na koszuli a. bluzce; od XVI do początku XX w. - uwysmuklająca figurę obcisła sznurówka żeńska, regularnie usztywniona fiszbinami a grejpfrut czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: