grenadier co to jest
Co to jest grenadier? Definicja grenadier dawn. żołnierz wyszkolony w rzucaniu ręcznych pocisków.

Czy przydatne?

Definicja grenadier

Definicja z ang. grenadier, z niem. Grenadier.

Co znaczy GRENADIER: grenadier dawn. żołnierz wyszkolony w rzucaniu ręcznych pocisków, granatów; piechur z doborowych oddziałów. Etym. - fr. 'krzew granatu; jw.' od grenade 'owoc granatu; granat' z ?Xac. granatus, zobacz granat

Czym jest grenadier znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Geruzja:
Definicja starszych w miastach-krajach staroż. Grecji, zwł. senat Sparty złożony z 2 królów i 28 obywateli (gerontów), którzy ukończyli 60. rok życia. Etym. - gr. gerousía 'jw.' od gérōn, zobacz geront(o grenadier co to jest.
Co znaczy Generacja:
Definicja generacja pokolenie. Etym. - ?Xac. generatio '(s)płodzenie, rodzenie' z generare 'płodzić, rodzić' od genus dpn. generis 'urodzenie; rasa; klasa; rodzaj; ród'; por. generalia; generator; genre grenadier definicja.
Co znaczy Giga:
Definicja wym. żi:g]; z angielskiego: jig [wym. dżig]) żywy taniec lud. w takcie trójkowym, dostępny w Anglii i Szkocji XVI i XVII w., do dziś tańczony w Irlandii; utwór muz., końcowa część suity barokowej grenadier co znaczy.
Co znaczy Garnizon:
Definicja garnizon załoga, oddziały, zakłady i instytucje wojsk., rozlokowane w mieście, w twierdzy; miejscowość, twierdza, gdzie stacjonuje wojsko. Etym. - fr. garnison 'jw.' od garnir, zobacz garnitur grenadier słownik.
Co znaczy Gangrena:
Definicja gangrena med. zgorzel. Etym. - ?Xac. gangraena 'med. rak; wrzód' z gr. gángraina 'jp grenadier znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: