grenadier co to jest
Co to jest grenadier? Definicja grenadier dawn. żołnierz wyszkolony w rzucaniu ręcznych pocisków.

Czy przydatne?

Definicja grenadier

Definicja z ang. grenadier, z niem. Grenadier.

Co znaczy GRENADIER: grenadier dawn. żołnierz wyszkolony w rzucaniu ręcznych pocisków, granatów; piechur z doborowych oddziałów. Etym. - fr. 'krzew granatu; jw.' od grenade 'owoc granatu; granat' z ?Xac. granatus, zobacz granat

Czym jest grenadier znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gymkhana:
Porównanie dżimka:na] wyścigi kolarskie a. motorowe ze sztucznymi przeszkodami, mające wykazać walory zawodników i pojazdów. Etym. - z angielskiego: 'popisy sport.; jw.' z hindi gend-chāna 'kort do gry w grenadier co znaczy.
Krzyżówka Gnocchi:
Dlaczego gnocchi [wym. niokki] kluski, podawane zazwyczaj w sosie, z parmezanem. Etym. - wł. l.mn. od gnocco 'kluska' z nocchio 'sęk w drzewie grenadier krzyżówka.
Co to jest GROT:
Jak lepiej część omasztowania (ożaglowania a. olinowania) grotmasztu, wtórnika (na trójmasztowcu), większego a. tylnego masztu (na dwumasztowcu), jednego ze środkowych masztów (na statku mającym 4 a. więcej grenadier co to jest.
Słownik Gus:
Kiedy gus [wym. güs] fr., wojsk., pop. człowiek, mężczyzna, żołnierz grenadier słownik.
Czym jest Grundy:
Od czego zależy misyz) grandi] z angielskiego: '(pani) G.' uosobienie najciaśniejszej ortodoksji w recenzji publ., obłudy moralnej, pruderii, konwencjonalnej przyzwoitości i terroru towarzyskiego. Etym grenadier czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: