grizzly co to jest
Co to jest grizzly? Definicja grizzly [wym. grizli] ogromny, szarobrunatny niedźwiedź amer. Gór.

Czy przydatne?

Definicja grizzly

Definicja z ang. grizzly, z niem. gräulich.

Co znaczy GRIZZLY: grizzly [wym. grizli] ogromny, szarobrunatny niedźwiedź amer. Gór Skalistych. Etym. - z angielskiego: grizzly (bear) 'jw.'; grizzly 'szarawy; jp.'; bear 'niedźwiedź'

Czym jest grizzly znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gaudensque Viam Fecisse Ruina:
Definicja gaudensque viam fecisse ruina ?Xac., i ciesząc się, Iż na swej drodze zostawił ruiny (iż własną drogę znaczył ruinami). Etym. - z Lukana (Pharsalia, 1, 150); o Juliuszu Cezarze grizzly co to jest.
Co znaczy Gimnazjum:
Definicja szkół średnich różnych typów w nie wszystkich państwach (w Polsce do r. 1948). Etym. - ?Xac. gymnasium z gr. gymnásion 'plac a. budynek (z dziedzińcem, salami, kąpielami), gdzie gimnastykowano się grizzly definicja.
Co znaczy Grand Seigneur:
Definicja grand seigneur fr., ogromny pan, magnat, arystokrata; iron. człowiek o wielkopańskich manierach, zadzierający nosa; zobacz seigneur grizzly co znaczy.
Co znaczy Grande Armee:
Definicja la) Grande Armée fr., Ogromna Armia. Etym. - utworzona poprzez Napoleona I przeciw Anglii w r. 1804, a użyta na kontynencie w 1805/6; także Armia wysłana przeciw Rosji w 1812 r grizzly słownik.
Co znaczy Gaon:
Definicja hebr. 'ekscelencja' tytuł żyd. przywódców duchowych i rektorów akademii talmudycznych od VII do XIII w. w Babilonii i Palestynie; gł. zadaniem gaonów była interpretacja i rozwijanie prawa grizzly znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: