gryf co to jest
Co to jest gryf? Definicja gryfon, gryf, mityczne, bajeczne zwierzę, prezentowane zazw. jako lew o.

Czy przydatne?

Definicja gryf

Definicja z ang. neck, z niem. Hals.

Co znaczy GRYF: gryfon, gryf, mityczne, bajeczne zwierzę, prezentowane zazw. jako lew o głowie, przednich łapach i skrzydłach orła; rasa psów spokrewnionych z wyżłami. Etym. - fr. griffon 'jw.' z ?Xac. gryp(h)us, gryps mit. 'gryfon' od gr. gryps 'jp.' z grypós 'zakrzywiony; o haczykowatym nosie'

Czym jest gryf znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy GERMAN:
Definicja złożeniach: Niemcy; niemiecki; chem. german. germanizm słowo, zwrot, konstrukcja składniowa przejęte z jęz. nm. a. wzorowane na nim. germanistyka edukacja o języku i lit. nm.; filologia nm. german gryf co to jest.
Co znaczy Grex Venalium:
Definicja grex venalium ?Xac., najemna banda; szajka sprzedawczyków. Etym. - ze Swetoniusza (De Clar. Rhet., 1 gryf definicja.
Co znaczy GEO:
Definicja Ziemia; ziemia; skorupa ziemska; geograficzny. geologia edukacja o budowie i dziejach (skorupy) Ziemi. geonim lit. pseud. utworzony od nazwy geograficznej, na przykład Marycjusz Szymon z Pilzna gryf co znaczy.
Co znaczy Gran Rifiuto:
Definicja gran rifiuto zobacz il gran rifiuto gryf słownik.
Co znaczy Grajcar:
Definicja cent, dawny miedziak austriacki, 1/100 guldena. 2. pręt do wykręcania elementów uwięzłych w rurach, lufach; (grajcarek) korkociąg; por. trybuszon. Etym. - 1. nm. Kreuzer 'srebrna moneta, bita od gryf znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: