grys co to jest
Co to jest grys? Definicja grys kruszywo mineralne podwójnie łamane, o średnicy ziaren od 8 do 25.

Czy przydatne?

Definicja grys

Definicja z ang. grits, z niem. Grütze.

Co znaczy GRYS: grys kruszywo mineralne podwójnie łamane, o średnicy ziaren od 8 do 25 mm; przest. grubo mielone ziarno, otręby, kasza; trociny. grysik kruszywo mineralne podwójnie łamane o średnicy ziaren od 2 do 8 mm; węgiel opałowy drobnoziarnisty; drobnokruszony cukier; drobna kaszka pszenna a. kukurydziana. Etym. - nm. Griess 'kaszka; grysik; orzech (węglowy); piasek (także w nerkach)'

Czym jest grys znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Ghi:
Definicja ghi hindi, półpłynne, klarowne masło ze zsiadłego mleka bawolic, stosowane w Indiach i w sąsiednich państwach (pod)zwrotnikowych grys co to jest.
Co znaczy Gryf:
Definicja mityczne, bajeczne zwierzę, prezentowane zazw. jako lew o głowie, przednich łapach i skrzydłach orła; rasa psów spokrewnionych z wyżłami. Etym. - fr. griffon 'jw.' z ?Xac. gryp(h)us, gryps mit grys definicja.
Co znaczy Grissino:
Definicja grissino (l.mn. grissini) paluszek, długa, wąska bułeczka włoska o chrupkiej skórce. Etym. - wł. 'jw.' z dial. piemonckiego grissin, ghersin 'jp.' od ghersa 'pasek grys co znaczy.
Co znaczy Gaza:
Definicja prześwitująca tkanina z silnie skręconej przędzy, o splocie płóciennym; rzadkie płótno bawełniane na opatrunki. Etym. - fr. gaze 'jw.', prawdop. od nazwy miasta na pograniczu Egiptu i Izraela grys słownik.
Co znaczy Gong:
Definicja instrument muz. (o nieokreślonej wysokości dźwięku, o brzmieniu stłumionym, ale donośnym i przenikliwym) w kształcie brązowej tarczy o wywiniętym brzegu, w którą uderza się pałką a. młotkiem. Etym grys znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: