guanako co to jest
Co to jest guanako? Definicja guanako bezgarbny przeżuwacz z rodz. wielbłądów, podrodziny lam.

Czy przydatne?

Definicja guanako

Definicja z ang. guanaco, z niem. Guanako.

Co znaczy GUANAKO: guanako bezgarbny przeżuwacz z rodz. wielbłądów, podrodziny lam, żyjący dziko stadami na stepowych wyżynach Ameryki Płd.; domniemany przodek lamy. Etym. - hiszp. guanaco, huanaco 'jw.' z keczua huánacu 'jw.'

Czym jest guanako znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Greenhorn:
Definicja nho:n] w stanach zjednoczonych ameryki: prostak, frajer, nowicjusz, człowiek świeżo przybyły, nie obeznany z lokalnymi uwarunkowaniami i obyczajami, zwł. imigrant. Etym. - z angielskiego: 'jw guanako co to jest.
Co znaczy Golgota:
Definicja męczeństwo; cierpienie moralne. Etym. - gr. Golgothá z aram. gulgoltā 'miejsce czaszek; bibl. miejsce Trupiej Głowy' z hebr. gulgōlet 'czaszka'; wzgórze pod Jerozolimą, na którym ukrzyżowano guanako definicja.
Co znaczy Gran Rifiuto:
Definicja gran rifiuto zobacz il gran rifiuto guanako co znaczy.
Co znaczy Gilotyna:
Definicja przyrząd do ścinania głowy dzięki trójkątnego noża, który opada na szyję skazańca; krajarka do cięcia papieru, tektury, blachy i tak dalej Etym. - fr. guillotine 'gilotyna'; od nazwiska: dr J. G guanako słownik.
Co znaczy GAM:
Definicja złożeniach: zjednoczony; połączony; seksualny; płciowość. -GAMIA w złożeniach: małżeństwo; (określony) sposób zapładniania, rozmnażania się. Etym. - gr. gámos 'ślub; wesele; małżeństwo'; por. gamety guanako znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: