guanako co to jest
Co to jest guanako? Definicja guanako bezgarbny przeżuwacz z rodz. wielbłądów, podrodziny lam.

Czy przydatne?

Definicja guanako

Definicja z ang. guanaco, z niem. Guanako.

Co znaczy GUANAKO: guanako bezgarbny przeżuwacz z rodz. wielbłądów, podrodziny lam, żyjący dziko stadami na stepowych wyżynach Ameryki Płd.; domniemany przodek lamy. Etym. - hiszp. guanaco, huanaco 'jw.' z keczua huánacu 'jw.'

Czym jest guanako znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gobelin:
Porównanie tapiseria (zwł. wykonane po r. 1667). Etym. - fr. 'jw.'; od nazwy zakładów farbiarsko-tapiseryjnych w Paryżu, założonych poprzez rodzinę Gobelin w XV w., wykupionych poprzez Ludwika XIV i aktywnych guanako co znaczy.
Krzyżówka Galenowe Preparaty:
Dlaczego farm. ekstrakty, nalewki, soki, proszki, maści, odwary, wyciągi pochodzące z surowców roślinnych, zwierzęcych a. mineralnych rozdrobnionych, roztartych i tym podobne, pozbawionych zatem składników guanako krzyżówka.
Co to jest Galantyna:
Jak lepiej drobiu, mięsa a. ryb. gotowana z jarzynami, podawana w galarecie na zimno. Etym. - fr. galantine 'jw.' ze śrdw.z łaciny galantina 'sos rybny' prawdop. z ?Xac. gelatus p.p. od gelare, zobacz gelée guanako co to jest.
Słownik Garnizon:
Kiedy garnizon załoga, oddziały, zakłady i instytucje wojsk., rozlokowane w mieście, w twierdzy; miejscowość, twierdza, gdzie stacjonuje wojsko. Etym. - fr. garnison 'jw.' od garnir, zobacz garnitur guanako słownik.
Czym jest Grande Armee:
Od czego zależy la) Grande Armée fr., Ogromna Armia. Etym. - utworzona poprzez Napoleona I przeciw Anglii w r. 1804, a użyta na kontynencie w 1805/6; także Armia wysłana przeciw Rosji w 1812 r guanako czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: