gurkhowie co to jest
Co to jest Gurkhowie? Definicja Gurkhowie wojowniczy lud osiadły w prowincji Gurkha w Nepalu w poł.

Czy przydatne?

Definicja Gurkhowie

Definicja z ang. Gurkhas, z niem. Gurkhas.

Co znaczy GURKHOWIE: Gurkhowie wojowniczy lud osiadły w prowincji Gurkha w Nepalu w poł. XVIII w., wyznający hinduizm, mówiący jęz. nepali; żołnierze z Nepalu w wojsku bryt. a. indyjskim

Czym jest Gurkhowie znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Geszeft:
Porównanie biznes, (nieuczciwa) transakcja handlowa; spekulacja, kombinacja, afera. geszefciarz. Etym. - nm. Geschäft 'biznes; kwestia; sklep, dom handl.; zatrudnienie' od schaffen 'tworzyć; pracować gurkhowie co znaczy.
Krzyżówka Gepard:
Dlaczego ssak, najszybszy z rodz. kotów, o wysokich nogach i nakrapianej sierści, występujący na stepach Afryki i płd. Azji; stosowany jako zwierzę gończe do polowań na antylopy. Etym. - fr. guépard 'jw.' z gurkhowie krzyżówka.
Co to jest GEO:
Jak lepiej Ziemia; ziemia; skorupa ziemska; geograficzny. geologia edukacja o budowie i dziejach (skorupy) Ziemi. geonim lit. pseud. utworzony od nazwy geograficznej, na przykład Marycjusz Szymon z Pilzna gurkhowie co to jest.
Słownik Gold Standard:
Kiedy gold standard z angielskiego:, ekon. standard złota, parytet złota, relacja wartości pieniądza do jednostki złota (grama, uncji gurkhowie słownik.
Czym jest Guiro:
Od czego zależy guiro perkusyjny instrument muz. pochodzenia latynoamer., wykonany z karbowanej tykwy, po której grający przesuwa prętem, wydobywając serię trzasków. Etym. - amer.hiszp. 'tykwa gurkhowie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: