gwinea co to jest
Co to jest gwinea? Definicja gwinea brytyjska jednostka rozrachunkowa równa 21 szylingom, gdzie, do.

Czy przydatne?

Definicja gwinea

Definicja z ang. Guinea, z niem. Guinea.

Co znaczy GWINEA: gwinea brytyjska jednostka rozrachunkowa równa 21 szylingom, gdzie, do 1971 r., obliczało się honoraria, ceny nie wszystkich towarów luksusowych i tak dalej; dawna z angielskiego: moneta, bita jakoby początkowo ze złota gwinejskiego (1663-1813). Etym. - z angielskiego: guinea 'jw.; Gwinea, państwo (dziś republika) w Afryce Zach.'

Czym jest gwinea znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Garderoba:
Definicja cała posiadana poprzez kogoś) odzież; dawn. szafa na ubrania; dawn. komora, ubieralnia, gdzie przechowywano, szyto, naprawiano domową odzież, bieliznę i tym podobne; teatr. pokój, gdzie się aktorzy gwinea co to jest.
Co znaczy Generalia:
Definicja ogólne robót, maszyn, produkcji i tym podobne; dzieła ogólne (w klasyfikacji bibliotecznej); dawn. personalia, dane personalne. generalissimus w nie wszystkich krajach tytuł nadawany naczelnemu gwinea definicja.
Co znaczy Greenhorn:
Definicja nho:n] w stanach zjednoczonych ameryki: prostak, frajer, nowicjusz, człowiek świeżo przybyły, nie obeznany z lokalnymi uwarunkowaniami i obyczajami, zwł. imigrant. Etym. - z angielskiego: 'jw gwinea co znaczy.
Co znaczy Galeas:
Definicja galeas wojenny, trójmasztowy żaglowiosłowiec stosowany od końca XVI do poł. XVIII w. Etym. - fr. galéasse z wł. galeazza zgrub. od st.wł. galea gwinea słownik.
Co znaczy Godot:
Definicja wyrażeniu: czekać na Godota - jest to na kogoś, kto się nie zjawi, na coś, co się nie zdarzy; czekać nadaremnie. Etym. - aluzja do sztuki teatr. dramaturga anglo-fr., pochodzenia irl., Samuela gwinea znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: