ichtio co to jest
Co to jest ICHTIO? Definicja ICHTIO- w złożeniach: ryba. ichtiologia edukacja o rybach. ichtiozaur.

Czy przydatne?

Definicja ICHTIO

Definicja z ang. ICHTIO, z niem. ICHTIO.

Co znaczy ICHTIO: ICHTIO- w złożeniach: ryba. ichtiologia edukacja o rybach. ichtiozaur rybojaszczur, morski gad kopalny żyjący od środkowego triasu do górnej KREDY (Tabl. 7), przypominający wyglądem rekina. Etym. - gr. ichtýs 'ryba'; zobacz -log; log-; -zaur

Czym jest ICHTIO znaczenie w Znaczenie I .

Co znaczy I Will Make Yon Shorter By A Head:
Definicja I will make yon shorter aby a head z angielskiego:, skrócę cię o głowę. Etym. - jedno z ulubionych powiedzeń królowej z angielskiego: Elżbiety I ichtio co to jest.
Co znaczy Inwencja:
Definicja pomysłowość, wynalazczość, zwł. art.; nazwa różnych utworów muz. XVI-XVIII w. inwentaryzacja przeprowadzenie spisu inwentarza z natury; rejestracja opisowa zabytków sztuki. inwentarz trwałe składniki ichtio definicja.
Co znaczy Instalacja:
Definicja całokształt urządzeń techn. wykorzystywanych do przewodzenia sygnałów, czynnika energetycznego, produktów odpadowych i tak dalej w budynkach; zmontowanie urządzeń techn.; przest. urządzenie się (na ichtio co znaczy.
Co znaczy In Terrorem:
Definicja in terrorem ?Xac., jako ostrzeżenie ichtio słownik.
Co znaczy Irritabis Crabrones:
Definicja irritabis crabrones ?Xac., dosł. 'rozdrażnisz szerszenie'; poruszysz gniazdo os; włożysz kij w mrowisko. Etym. - z Plauta (Amfitrion, 2, 2, 75 ichtio znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: