jadoube co to jest
Co to jest jadoube? Definicja j'adoube fr. [żadu:b], poprawiam (bierkę, figurę w szachach.

Czy przydatne?

Definicja jadoube

Definicja z ang. jadoube, z niem. jadoube.

Co znaczy JADOUBE: j'adoube fr. [żadu:b], poprawiam (bierkę, figurę w szachach); wyrażenie zwalniające z obowiązku wykonania posunięcia dotkniętą figurą (por. piece touchée...; szach)

Czym jest jadoube znaczenie w Znaczenie J .

Co znaczy Jitterbug:
Porównanie dżiterbag] żywy taniec akrobatyczny pochodzący z nowojorskiego Harlemu lat 20 XX w. i utrzymujący się w wielu odmianach w swingu, boogie-woogie i bop. Etym. - z angielskiego: 'jw.; miłośnik muz jadoube co znaczy.
Krzyżówka Jury:
Dlaczego komisja sędziowska, zespół jurorów [wym. jurorów], znawców, powołany do rozstrzygania konkursów art., lit., sport. i tym podobne i przyznawania nagród. jurydyka [wym. jury...] hist. region (osada) w jadoube krzyżówka.
Co to jest Jeep:
Jak lepiej wym. dżi:p], willis, mały terenowy amer. auto wojsk., "łazik" z czasów 2. wojny świat., wytwarzany pierw. poprzez Zakłady Willys-Overland (USA); terenowy wóz farmerski. Etym. - prawdop jadoube co to jest.
Słownik Jacaranda:
Kiedy jacarandá [wym. dżakaranda] zobacz palisander. Etym. - port. 'jw.', z jęz. tupi yacarandá 'jw jadoube słownik.
Czym jest Janczarka:
Od czego zależy ozdobna strzelba polska pochodzenia wsch. (XVII w.). janczary dzwonki przy uprzęży końskiej. janczarowie hist. wyborowa piechota tur., formowana od około 1330 r., z poturczonych brańców chrześc jadoube czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: