co to jest
Co to jest jod? Definicja jod chem. pierWIASTEK, Tabl. 1. Etym. - gr. ioeidēs 'purpurowy; fiołkowy.

Czy przydatne?

Definicja jod

Definicja z ang. iodine, z niem. Jod.

Co znaczy JOD: jod chem. pierWIASTEK, Tabl. 1. Etym. - gr. ioeidēs 'purpurowy; fiołkowy'; íon 'fiołek'; -oeidēs, zobacz -oid

Czym jest jod znaczenie w Znaczenie J .

Co znaczy Jatagan:
Porównanie jatagan tur., rodzaj kindżału o lekko wygiętej klindze, rękojeści bez jelca i o rozdwojonej głowicy, używanego od XVI w. poprzez muzułmanów na Bliskim i Śr. Wschodzie jod co znaczy.
Krzyżówka Jambia:
Dlaczego krótki, wygięty sztylet jemeński o głowicy z rogu żyrafy i srebrnej pochwie a. (jambia góralska) o głowicy z rogu zebu (nabijanej miedziakami) i pochwie skórzanodrewnianej; mężczyźni z rodu Mahometa jod krzyżówka.
Co to jest Justować:
Jak lepiej przygotowywać zbiór zecerski do druku poprzez wypełnienie pustych miejsc justunkiem, ślepym materiałem, niższym od czcionek i linii, nie dającym odbitki w druku (por. interlinia; spacja). Etym. - nm jod co to jest.
Słownik Jeunesse Doree:
Kiedy złota młodzież; lekkomyślna, bogata, goniąca za uciechami młodzież wielkomiejska. Etym. - nazwa nadawana poprzez zwolenników Robespierre’a tej części młodzieży paryskiej, która po 9 thermidora 1794 jod słownik.
Czym jest Jim Crow:
Od czego zależy krou] pop. dyskryminacja (w szkolnictwie, uprawnieniach społ., komunikacji i tak dalej) Murzynów na południu USA, dążąca do utrzymania segregacji rasowej. Etym. - amer.z angielskiego: 'jw.; pogard jod czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: