laide jolie co to jest
Co to jest jolie laide? Definicja jolie laide fr., dosł. 'niebrzydka brzydula'; kobieta o.

Czy przydatne?

Definicja jolie laide

Definicja z ang. jolie Laide, z niem. jolie Laide.

Co znaczy JOLIE LAIDE: jolie laide fr., dosł. 'niebrzydka brzydula'; kobieta o nieszczególnych uwarunkowaniach zewn., potrafiąca mimo to wyglądać atrakcyjnie (jak na przykład fr. aktorki video. Jeanne Moreau, Simone Signoret)

Czym jest jolie laide znaczenie w Znaczenie J .

Co znaczy Jet Stream:
Definicja dżet stri:m] prąd strumieniowy, meteor. długi, wąski, wijący się prąd b. mocnych wiatrów (60-200 m/sek.) występujący w okolicach tropopauzy, wiejący najczęściej z kierunków zach., wyzyskiwany w jolie laide co to jest.
Co znaczy Jazz:
Definicja muzyka amer. wywodząca się z pieśni relig. i świeckich, gł. murzyńskich (por. spiritual; blues; ragtime), i innych rodzajów muzyki pop., cechująca się improwizacją, synkopowanym rytmem, wielogłosowym jolie laide definicja.
Co znaczy Jom Kippur:
Definicja Dzień, u koczowniczych plemion izraelskich jesienne święto oczyszczenia; od V w. przed naszą erą najuroczystsze święto żyd., dzień postu, skruchy i modłów pokutnych o wybaczenie grzechów i przyszłą jolie laide co znaczy.
Co znaczy Jaguar:
Definicja jaguar spory drapieżnik z rodz. kotów o sierści cętkowanej, "lampart amerykański", występujący od Teksasu do Paragwaju. Etym. - hiszp., port. 'jw.' z jęz. tupi i guarani jolie laide słownik.
Co znaczy Janczarka:
Definicja ozdobna strzelba polska pochodzenia wsch. (XVII w.). janczary dzwonki przy uprzęży końskiej. janczarowie hist. wyborowa piechota tur., formowana od około 1330 r., z poturczonych brańców chrześc jolie laide znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: