intime journal co to jest
Co to jest journal intime? Definicja journal intime fr., dziennik (pamiętnik) prywatny, poufny (nie.

Czy przydatne?

Definicja journal intime

Definicja z ang. journal intime, z niem. journal intime.

Co znaczy JOURNAL INTIME: journal intime fr., dziennik (pamiętnik) prywatny, poufny (nie do publikacji)

Czym jest journal intime znaczenie w Znaczenie J .

Co znaczy Jordan:
Porównanie jordan w Kościele wsch. i gr.kat. - obrzęd święcenia wody (poprzez zanurzenie krzyża) w święto Epifanii (Trzech Króli). Etym. - od nazwy rzeki w Palestynie, gdzie odbyć się miał chrzest Chrystusa journal intime co znaczy.
Krzyżówka Journee Continue:
Dlaczego ciągły dzień (pracy); we Francji (około 1960) - dzień pracy bez zwykłej długiej przerwy obiadowej, z krótką przerwą tylko na posiłek, dzięki czemu robota kończy się znacząco przedtem journal intime krzyżówka.
Co to jest Jugendstil:
Jak lepiej gentszti:l] styl secesyjny w płd. Niemczech; zobacz secesja (w sztuce). Etym. - nm. 'styl "Młodości"'; Jugend "Młodość", nazwa czasopisma ukazującego się w Monachium od 1896 r journal intime co to jest.
Słownik Jitterbug:
Kiedy dżiterbag] żywy taniec akrobatyczny pochodzący z nowojorskiego Harlemu lat 20 XX w. i utrzymujący się w wielu odmianach w swingu, boogie-woogie i bop. Etym. - z angielskiego: 'jw.; miłośnik muz journal intime słownik.
Czym jest Justować:
Od czego zależy przygotowywać zbiór zecerski do druku poprzez wypełnienie pustych miejsc justunkiem, ślepym materiałem, niższym od czcionek i linii, nie dającym odbitki w druku (por. interlinia; spacja). Etym. - nm journal intime czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: