judykatura co to jest
Co to jest judykatura? Definicja judykatura przest. orzecznictwo sądowe. Etym. - śrdw.z łaciny.

Czy przydatne?

Definicja judykatura

Definicja z ang. judicature, z niem. Gerichtsbarkeit.

Co znaczy JUDYKATURA: judykatura przest. orzecznictwo sądowe. Etym. - śrdw.z łaciny judicatura od ?Xac. iudicatus p.p. od iudicare 'osądzać'; por. prejudykat

Czym jest judykatura znaczenie w Znaczenie J .

Co znaczy John Bull:
Porównanie dżon bul] Anglia; Anglicy; typowy a. przeciętny Anglik. Etym. - z angielskiego: 'Jan Byk'; postać mająca być uosobieniem narodu z angielskiego: w satyrze Historia Johna Bulla (1712) szkoc. lekarza i judykatura co znaczy.
Krzyżówka Jordim:
Dlaczego jordim hebr. l.mn., dosł. 'schodzący'; obywatele izraelscy emigrujący do innych państw, zwł. do USA judykatura krzyżówka.
Co to jest Jubileusz:
Jak lepiej święcenie rocznicy (dwudziestej piątej, pięćdziesiątej a. znaczącej upływ większej liczby lat, kończącej się na 0 albo 5, od) jakiegoś wydarzenia a. urodzin albo początku działalności jubilata. Etym judykatura co to jest.
Słownik Jogurt:
Kiedy jogurt tur., mleko bułg., kwaskowaty napój z gotowanego mleka krowiego, sfermentowanego przy zastosowaniu specjalnego zakwasu judykatura słownik.
Czym jest Joga:
Od czego zależy filoz. klasycznej - dążenie do zdobycia doskonałości duchowej i zbawienia poprzez mechanizm metod opanowania ducha i ciała, prowadzących, drogą ascezy, kontemplacji i szczególnych ćwiczeń fiz., do judykatura czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: