julienne co to jest
Co to jest julienne? Definicja julienne [wym. żülien] klarowna zupa na drobno pokrajanych jarzynach.

Czy przydatne?

Definicja julienne

Definicja z ang. julienne, z niem. Julienne.

Co znaczy JULIENNE: julienne [wym. żülien] klarowna zupa na drobno pokrajanych jarzynach; drobno pokrajane jarzyny a. owoce. Etym. - fr. prawdop. od imienia własnego

Czym jest julienne znaczenie w Znaczenie J .

Co znaczy Jeu De Lamour Et Du Hasard:
Porównanie Le) Jeu de l'amour et du hasard fr., Igraszki trafu i miłości. Etym. - tytuł komedii miłosnej (1730 r.) Marivaux julienne co znaczy.
Krzyżówka Jaccuse:
Dlaczego oskarżam! Etym. - nagłówek listu otwartego (opubl. w L'Aurore 13 I 1898) do prezydenta Francji; słowa, którymi Emil Zola zaczął akcję w obronie niewinnie skazanego w r. 1894 na dożywotnie zesłanie julienne krzyżówka.
Co to jest Jedinica Wzdor Jedinica Nol:
Jak lepiej jedinica wzdor, jedinica nol ros., jednostka zerem, jednostka bzdurą. Etym. - z Władimira Majakowskiego (W.I. Lenin), 1924 r julienne co to jest.
Słownik Jumbo Jet:
Kiedy dżambou dżet] olbrzymi samolot odrzutowy (na przykład Boeing 747, zabierający w wersji mieszanej 374 pasażerów i 18 ton frachtu, a w towarowej 91 do 117 ton frachtu). Etym. - z angielskiego julienne słownik.
Czym jest Jitterbug:
Od czego zależy dżiterbag] żywy taniec akrobatyczny pochodzący z nowojorskiego Harlemu lat 20 XX w. i utrzymujący się w wielu odmianach w swingu, boogie-woogie i bop. Etym. - z angielskiego: 'jw.; miłośnik muz julienne czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: