konfekcja co to jest
Co to jest konfekcja? Definicja konfekcja odzież gotowa w handlu; sklep z odzieżą; (masowa.

Czy przydatne?

Definicja konfekcja

Definicja z ang. confection, z niem. Konfekt.

Co znaczy KONFEKCJA: konfekcja odzież gotowa w handlu; sklep z odzieżą; (masowa) produkcja odzieży. Etym. - fr. confection 'sporządzenie; jw.' z ?Xac. confectio 'dokonanie' od conficere 'sporządzić'; zobacz kom-; facere, zobacz fakcja; por. confetti

Czym jest konfekcja znaczenie w Znaczenie K .

Co znaczy Kaszta:
Definicja kaszta druk. szuflada wsuwana do regału, podzielona na przegródki (króbki), gdzie mieszczą się czcionki i materiał justunkowy. Etym. - nm. Kasten 'skrzynia; pudło (u wozu); jw konfekcja co to jest.
Co znaczy Koniczny:
Definicja koniczny stożkow(at)y. konus przest. stożek. Etym. - ?Xac. conus 'szyszka; szyszak; stożek' i gr. kōnikós 'stożkowaty' z kónos '(stożkowata) szyszka (pinii)'; por. maskony konfekcja definicja.
Co znaczy Kamarinskaja:
Definicja kamarinskaja, kamarinskij ros., b. błyskawiczny ludowy taniec ros. w takcie 2/4 z frazami trzytaktowymi. Etym. - od (?) nazwy wsi ros konfekcja co znaczy.
Co znaczy Kurs:
Definicja wyznaczonej trasie, przebyta poprzez (wynajęty) pojazd a. poprzez posłańca; trasa, kierunek posuwania się statku, samolotu, wyznaczony poprzez kąt pomiędzy jego osią symetrii a ustalonym kierunkiem konfekcja słownik.
Co znaczy Kontramarka:
Definicja znaczek uprawniający do powrotu po chwilowym wyjściu z sali widowiskowej, wystawowej i tym podobne; numerek z szatni; symbol wybijany na dawn. monetach (kontrasygnatura). Etym. - wł. contromarca 'jw konfekcja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: