kontrabanda co to jest
Co to jest kontrabanda? Definicja kontrabanda przemyt, szmugiel; to co jest przemycane. Etym. - wł.

Czy przydatne?

Definicja kontrabanda

Definicja z ang. contraband, z niem. Schmuggelware.

Co znaczy KONTRABANDA: kontrabanda przemyt, szmugiel; to co jest przemycane. Etym. - wł. contrabbando (dosł. 'bezprawie); jw.'; zobacz kontra-; bando 'statut; obwieszczenie' z śrdw.z łaciny bandum 'dekret; skazanie; wygnanie'

Czym jest kontrabanda znaczenie w Znaczenie K .

Co znaczy Kalander:
Definicja maszyna z systemem walców, wykorzystywana do gładzenia, wyciskania, tłoczenia, satynowania papieru, tektury, skóry, tkanin i tym podobne; prasa do tłoczenia matryc do stereotypów druk. Etym. - fr kontrabanda co to jest.
Co znaczy Korelacja:
Definicja powiązanie, współzależność elementów, pojęć, zagadnień, zjawisk, zmiennych matematycznych (zwł. w statystyce), budowy a. czynności poszczególnych części organizmu i tak dalej korelatywny współzależny kontrabanda definicja.
Co znaczy Klio:
Definicja historii, przedstawiana ze zwojem papirusu; (z angielskiego: Clio) statuetka ofiarowywana dorocznie jako nagroda za idealne osiągnięcia w reżyserii, aktorstwie i reklamie handlowej w amer. TV kontrabanda co znaczy.
Co znaczy Koksa Pomarańczowa:
Definicja b.smaczna, zimowa odmiana jabłoni, niewiele odporna na mróz i na dolegliwości, owocująca co drugi rok, uważana za jedną z najlepszych odmian deserowych. Etym. - z angielskiego: Cox's Orange Pippin kontrabanda słownik.
Co znaczy Kliring:
Definicja kliring zobacz clearing kontrabanda znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: