madapolam co to jest
Co to jest madapolam? Definicja madapolam cienka, gęsta tkanina bawełniana, stosowana na bieliznę a.

Czy przydatne?

Definicja madapolam

Definicja z ang. madapolam, z niem. Madapolam.

Co znaczy MADAPOLAM: madapolam cienka, gęsta tkanina bawełniana, stosowana na bieliznę a. sukienki. Etym. - od Madapollam, przedmieścia Nar(a)sapur w Indiach, pierwotnego ośrodka produkcji tej tkaniny

Czym jest madapolam znaczenie w Znaczenie M .

Co znaczy Muhafazat:
Definicja muhafazat arab., jednostka podziału terenowo-adm. w Iraku, Syrii, Libanie, Egipcie i Libii madapolam co to jest.
Co znaczy Meerschaum:
Definicja rszaum] przest. pianka, pianka morska, sepiolit, b. lekka biała glinka, uwodniony zasadowy krzemian magnezu, minerał wydobywany gł. w Azji Mniejszej, z którego wyrabia się fajki, cygarniczki i tym madapolam definicja.
Co znaczy MILI:
Definicja MILI- (m) w złożeniach: tysiączna część jednostki podstawowej. Etym. - fr. 'jw.' z ?Xac. mille 'tys.'; por. mila; millenaryzm; promil madapolam co znaczy.
Co znaczy Menakme:
Definicja menakme med. moment w życiu kobiety od pierwszej do ostatniej menstruacji. menarche med. pierwsza menstruacja. Etym. - gr. mēn, zobacz menopauza; zobacz akme; arche madapolam słownik.
Co znaczy Miecztam I Godam Niet Wozwrata:
Definicja miecztam i godam niet wozwrata ros., nie ma powrotu do marzeń i lat; sny nie wracają ani lata (tł. A. Ważyka). Etym. - z Puszkina (Eugeniusz Oniegin, 4, 16) 1828 r madapolam znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: