metryka co to jest
Co to jest metryka? Definicja metryka (II) księga zawierająca akta stanu cywilnego; wyciąg z takiej.

Czy przydatne?

Definicja metryka

Definicja z ang. metrics, z niem. Metrik.

Co znaczy METRYKA: metryka (II) księga zawierająca akta stanu cywilnego; wyciąg z takiej księgi, w odniesieniu urodzin, chrztu, ślubu a. Zgonu; dane szczegółowe umieszczone na przedmiocie, którego dotyczą, a. w aktach; hist. księgi (pod)kancelarskie zawierające dokumenty publ.; kancelaria królewska. metrykant hist. zarządca metryki, kancelarii władca., archiwum. metrykalny w odniesieniu metryki (II). Etym. - późn.z łaciny matricula, zobacz matryca

Czym jest metryka znaczenie w Znaczenie M .

Co znaczy Matematyka:
Porównanie o wielkościach, jest to o relacjach ilościowych i formach przestrzennych (por. algebra; arytmetyka; geometria; topologia; trygonometria). Etym. - gr. mathēmatikē 'jw.' od máthēma 'edukacja metryka co znaczy.
Krzyżówka Mikrotelefon:
Dlaczego mikrotelefon część aparatu telefonicznego: mikrofon i słuchawka we wspólnej obudowie. Etym. - mikro(fon) + telefon metryka krzyżówka.
Co to jest Mojra:
Jak lepiej fatum, konieczność. Etym. - gr. Moíra l.mn. Moírai 'Mojry, boginie przeznaczenia i losu człowieka; z czasem odróżniano ich trzy: Kloto (Klōthō, Prządka nici żywota), Lachesis (Láchesis, Udzielająca metryka co to jest.
Słownik Marlborough Sen Vaten Guerre:
Kiedy t-en guerre fr., iron. (książę) Marlborough wyrusza na wojnę (lecz nie wiadomo, kiedy wróci). Etym. - piosenka fr. z XVIII w. o księciu Marlborough (John Churchill) po jego zwycięstwach we Flandrii metryka słownik.
Czym jest Meteor:
Od czego zależy licznych ciał niebieskich o niewielkiej masie (pyłki, bryły), obiegających Słońce po orbitach eliptycznych. meteoryzm med. wzdęcie, bębnica; (wysokościowy) med. lotn. symptomy powiązane z metryka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: