mikroprocesor co to jest
Co to jest mikroprocesor? Definicja mikroprocesor maleńka płytka krzemowa zawierająca układ scalony.

Czy przydatne?

Definicja mikroprocesor

Definicja z ang. microprocessor, z niem. Mikroprozessor.

Co znaczy MIKROPROCESOR: mikroprocesor maleńka płytka krzemowa zawierająca układ scalony o ogromnej skali integracji, spełniający w komputerze funkcje podobne do tych, jakie pełni o sporo od niego większy procesor centralny (różnica w wymiarach i cenie sięga rzędu mln). Etym. - z angielskiego: microprocessor; zobacz mikro-; procesor

Czym jest mikroprocesor znaczenie w Znaczenie M .

Co znaczy Mot De Cambronne:
Porównanie wyraz Cambronne'a:) Merde! (A g...no!). Etym. - jedna z wersji odpowiedzi fr. generała Cambronne'a na propozycję poddania się Anglikom pod Waterloo (18 VI 1815); por. la garde meurt mikroprocesor co znaczy.
Krzyżówka Metapsychologia:
Dlaczego metapsychologia zobacz parapsychologia mikroprocesor krzyżówka.
Co to jest Mauzoleum:
Jak lepiej monumentalny grobowiec, zwł. w formie wolno stojącej budowli. Etym. - ?Xac. mausoleum 'jw.' z gr. Mausoleion 'wspaniały grobowiec Mauzolosa (około 400-352 przed naszą erą), satrapy Karii, zbudowany w mikroprocesor co to jest.
Słownik Montować:
Kiedy montować zobacz montaż mikroprocesor słownik.
Czym jest Mienszewik:
Od czego zależy mienszewik zwolennik mienszewizmu, oportunistycznego kierunku w socjaldemokracji ros., wyodrębnionego na II Zjeździe SDPRR w r. 1903; zobacz bolszewik. Etym. - ros. mieńszewik, mieńszewizm 'jw mikroprocesor czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: