mops co to jest
Co to jest mops? Definicja mops rasa psów pochodząca prawdop. z Chin, w Europie od XVI w.; pies.

Czy przydatne?

Definicja mops

Definicja z ang. pug, z niem. Mops.

Co znaczy MOPS: mops rasa psów pochodząca prawdop. z Chin, w Europie od XVI w.; pies niewielki, krępy, o dużej, okrągłej głowie, czarnym, płaskim pysku, wypukłych oczach, tępym nosie, małych, obwisłych uszach, delikatnej, krótkiej sierści czarnej, brązowej a. płowej i ciasno zwiniętym ogonie; dziś rzadko spotykany (z angielskiego: pug). Etym. - nm. 'jw.' z dawn. z angielskiego: mop 'grymas; gęba; złośnik'; por. rolmops

Czym jest mops znaczenie w Znaczenie M .

Co znaczy Mahatma:
Porównanie tytuł osoby godnej czci ze względu jej wzniosłych zasad, mądrości i bezinteresowności. Etym. - sanskr. mahātman dosł. 'wielkoduszny, mądry'; mahat 'ogromny'; ātman 'dusza'; przydomek Gandhiego mops co znaczy.
Krzyżówka Mongolistyka:
Dlaczego mongolistyka filologia mongolska. mongolizm zobacz Downa zespół. Etym. - Mongoł, członek narodu zamieszkującego Mongolię w Azji Środkowej mops krzyżówka.
Co to jest Mastuvuisme:
Jak lepiej m'as-tu-vuisme [wym. matüwüizm] chęć zwrócenia na siebie uwagi, próżność. Etym. - fr. od m'as-tu-vu 'widziałeś mnie?; człowiek próżny mops co to jest.
Słownik Moa:
Kiedy moa olbrzymi wymarły ptak występujący jeszcze w XVII i XVIII w. na Nowej Zelandii w licznych gatunkach, o silnych nogach i pazurach, niezdolny do lotu. Etym. - z języka maori mops słownik.
Czym jest Marony:
Od czego zależy marony owoce kasztana jadalnego. Etym. - wł. marrone 'kasztan jadalny (drzewo i owoc mops czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: