reblochon co to jest
Co to jest reblochon? Definicja reblochon [wym. rebloszą] słynny krowi ser fr. z departamentu.

Czy przydatne?

Definicja reblochon

Co znaczy REBLOCHON: reblochon [wym. rebloszą] słynny krowi ser fr. z departamentu Górnej Sabaudii, okrągły i płaski jak camembert, lecz twardszy, o skórce bardziej żółtej, niemal pomarańczowej i znacząco łagodniejszy w smaku. Etym. - fr. 'jw.' od (lokalnego patois) rebloche 'powtórne dojenie'

Czym jest reblochon znaczenie w Znaczenie R .

Co znaczy Rial:
Definicja rial pers. z arab., waluta irańska (= 100 dinarów), Arabii Saudyjskiej (= 22 kirsz) i Jemenu (= 80 halla reblochon co to jest.
Co znaczy Rezus:
Definicja wąskonosa żyjąca gromadnie w Indiach przedgangesowych, Indochinach, Birmie, o usposobieniu żywym i wesołym, regularnie spotykana w ogrodach zoologicznych i w badawczych laboratoriach med. (por. Rh reblochon definicja.
Co znaczy Rajer:
Definicja rajer czaple pióro wykorzystywane dawn. do ozdoby kapeluszy a. fryzur damskich. Etym. - nm. Reiher 'czapla reblochon co znaczy.
Co znaczy Refugium:
Definicja biol. region, na którym jakiś gatunek a. ekipa systematyczna roślin a. zwierząt przetrwały w momencie (zwł. w epoce lodowej), kiedy na innych obszarach uległy zagładzie. Etym. - ?Xac. 'schronienie reblochon słownik.
Co znaczy Refundować:
Definicja kapitał, środki obrotowe) jako zwrot kosztów, odszkodowanie, restytucję, spłatę, wyrównanie rachunków i tym podobne refundacja. Etym. - ?Xac. refundere 'wylać; odlać; oddać (dług)'; zobacz re reblochon znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: