reblochon co to jest
Co to jest reblochon? Definicja reblochon [wym. rebloszą] słynny krowi ser fr. z departamentu.

Czy przydatne?

Definicja reblochon

Co znaczy REBLOCHON: reblochon [wym. rebloszą] słynny krowi ser fr. z departamentu Górnej Sabaudii, okrągły i płaski jak camembert, lecz twardszy, o skórce bardziej żółtej, niemal pomarańczowej i znacząco łagodniejszy w smaku. Etym. - fr. 'jw.' od (lokalnego patois) rebloche 'powtórne dojenie'

Czym jest reblochon znaczenie w Znaczenie R .

Co znaczy Richtera Skala:
Porównanie amerykańska dziesięciostopniowa skala oceny siły trzęsień ziemi; stopień 1 znaczy zakłócenia sejsmiczne dostrzegalne tylko na zapisie czułych sejsmografów, a 8-10 to potężne wstrząsy mogące powodować reblochon co znaczy.
Krzyżówka Rewolucja:
Dlaczego zasadniczy przewrót społ., opierający na obaleniu ustroju i ustaleniu nowego; gwałtowne przejście z jednego stanu w drugi, z jednej jakości w inną; przest. obieg jednego ciała niebieskiego wokół reblochon krzyżówka.
Co to jest Recycling:
Jak lepiej risajkling] z angielskiego:, doprowadzenie zużytych materiałów do stanu pozwalającego na ich ponowne zastosowanie. Etym. - zobacz re-; z angielskiego: cycle 'cykl, moment; obieg', zobacz cykl reblochon co to jest.
Słownik Redde Legiones:
Kiedy Xac., (Warusie), oddaj (mi moje) legiony! Etym. - wg Swetoniusza (Boski August, 23); okrzyk Augusta na wieść o klęsce w Lesie Teutoburskim (we wrześniu r. 9 n.e.); Quinctili Vare, legiones redde reblochon słownik.
Czym jest Ranz Des Vaches:
Od czego zależy wym. ră(z) de wasz] łatwe melodie śpiewane a. odgrywane na alpenhornie poprzez szwajc. pasterzy na halach alpejskich. Etym. - fr. dial. (szwajc.) dosł. 'rzędy krów; jw.', prawdop. próba tł. nm. dial reblochon czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: