scysja co to jest
Co to jest scysja? Definicja scysja zatarg, konflikt; spór, sprzeczka, zwada, utarczka słowna. Etym.

Czy przydatne?

Definicja scysja

Definicja z ang. dispute, z niem. Zusammenstoß.

Co znaczy SCYSJA: scysja zatarg, konflikt; spór, sprzeczka, zwada, utarczka słowna. Etym. - późn.z łaciny scissio 'rozszczepienie' z ?Xac. scindere 'rozszczepiać'

Czym jest scysja znaczenie w Znaczenie S .

Co znaczy Schuhplattler:
Porównanie Schuhplattler niemiecki taniec lud. z Wyżyny Bawarskiej, gdzie mężczyźni klepią się po udach, kolanach i podeszwach butów. Etym. - nm. dialekt bawarski; Schuh 'but'; platten 'klepać scysja co znaczy.
Krzyżówka Stoep:
Dlaczego hol., taras a. weranda przytykające do frontowej ściany domu, a niekiedy biegnące wokół całego parteru, charakterystyczne dla hol. i płd. afrykańskiej architektury, spotykane czasami również i w scysja krzyżówka.
Co to jest Szlem:
Jak lepiej wszystkich lew w grze w wista a. brydża. Ogromny Szlem sport., w tenisie: zdobycie tytułu mistrzowskiego w czterech ogromnych zawodach międzynar.: Anglii (Wimbledon), Francji (Roland-Garros), USA scysja co to jest.
Słownik Skumbria:
Kiedy skumbria makrela. Etym. - ?Xac. scomber 'jw.' od gr. skómbros 'jp scysja słownik.
Czym jest Shopping Center:
Od czego zależy shopping center amer.z angielskiego:, ośrodek handlowy, grupujący sklepy detaliczne, biura, różne przybudówki usługowe i parkingi, regularnie na peryferiach miasta scysja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: