co to jest
Co to jest st? Definicja s.t. (skr. od sine tempore) ?Xac., bez kwadransa akademickiego, ściśle.

Czy przydatne?

Definicja st

Definicja z ang. st, z niem. st.

Co znaczy ST: s.t. (skr. od sine tempore) ?Xac., bez kwadransa akademickiego, ściśle punktualnie

Czym jest st znaczenie w Znaczenie S .

Co znaczy Szelak:
Porównanie uszlachetniona gumilaka, wydzielina żywicza azjatyckich owadów zwrotnikowych pod rząd pluskwiaków, stosowana szeroko, zwł. dawn., do wyrobu płyt gramofonowych, w farbiarstwie, elektr., druk i st co znaczy.
Krzyżówka Syringa:
Dlaczego Pana (zobacz paniczny), instrument muz. składający się pod rząd połączonych piszczałek różnej wielkości, dostępny zwł. w staroż. i w momencie renesansu (w Polsce zwany multanką). Etym. - g. sýrinks st krzyżówka.
Co to jest Solvitur Ambulando:
Jak lepiej solvitur ambulando ?Xac., dosł. 'rozwiązuje się w drodze'; zwł. o sposobie tworzenia powieści a. sztuk teatr., których konstrukcja, fabuła i postacie powstają dopiero w czasie pisania st co to jest.
Słownik Szafran:
Kiedy rodzaj z rodz. kosaćcowatych; kwitnący fioletowo szafran uprawny dostarcza z wysuszonych znamion słupka kwiatowego a. pręcików - tak zwany szafranu, jaskrawoczerwonego proszku używanego jako st słownik.
Czym jest Struwelpeter:
Od czego zależy Struwelpeter nm., niegrzeczny Piotruś-Rozczochraniec, znak abnegacji fiz. i duchowej z książki dla dzieci nm. pisarza Heinricha Hoffmanna (1847 r st czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: