stachanowiec co to jest
Co to jest stachanowiec? Definicja stachanowiec w latach 1930-50 w ZSRR - racjonalizator produkcji.

Czy przydatne?

Definicja stachanowiec

Definicja z ang. Stakhanovite, z niem. Stachanow.

Co znaczy STACHANOWIEC: stachanowiec w latach 1930-50 w ZSRR - racjonalizator produkcji, przodownik pracy. Etym. - od nazwiska górnika donieckiego: Aleksiej Stachanow (ur. 1905 r.)

Czym jest stachanowiec znaczenie w Znaczenie S .

Co znaczy Sottie:
Porównanie sottie [wym. soti] rodzaj fr. błazeńskich fars satyrycznych, grywanych w XIV i XV w., zazw. antypapieskich. Etym. - fr. 'głupota; farsa' od sot 'niemądry stachanowiec co znaczy.
Krzyżówka Skolion:
Dlaczego improwizowana) gr. piosenka biesiadna, śpiewana w dowolnym porządku poprzez gości z towarzyszeniem liry; gr. utwór lit. na wzór takiej piosenki. skolioza med. boczne skrzywienie kręgosłupa. Etym. - n stachanowiec krzyżówka.
Co to jest Sapsago:
Jak lepiej zielony ser z mleka zbieranego, częściowo dojrzały i wtedy mieszany z utartymi liśćmi nostrzyka błękitnego dla smaku i koloru. Etym. - z angielskiego: z nm. Schabziger 'rodzaj sera ziołowego stachanowiec co to jest.
Słownik Sodomia:
Kiedy płciowe ze zwierzętami; przest. pederastia, rozpusta. sodomita człowiek oddający się sodomii. Etym. - od Sodomy, gdzie mężczyźni mieli skłonności homoseksualne; por. Biblia (Gen., 19, 1-11); por stachanowiec słownik.
Czym jest Skalpel:
Od czego zależy skalpel prosty nożyk chirurgiczny o cienkim, zazw. zaokrąglonym ostrzu. Etym. - ?Xac. scalpellum, scalpellus zdrobn. od scalprum, scalper 'dłuto; nóż' od scalpere 'wyrzynać; ciąć stachanowiec czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: