sztolnia co to jest
Co to jest sztolnia? Definicja sztolnia poziome a. lekko nachylone wyrobisko korytarzowe.

Czy przydatne?

Definicja sztolnia

Co znaczy SZTOLNIA: sztolnia poziome a. lekko nachylone wyrobisko korytarzowe pozwalające na dostęp do złoża kopaliny w terenie górzystym; podziemny przewód (tunel) do prowadzenia wody (zwł. w siłowni wodnej) pod masywem skalnym. Etym. - nm. Stollen 'jw.'

Czym jest sztolnia znaczenie w Znaczenie S .

Co znaczy Stroganow:
Porównanie Stroganow zobacz boeuf Stroganow sztolnia co znaczy.
Krzyżówka Seraficki:
Dlaczego seraficzny anielski, wzniosły, niebiański, czysty; pełen piękna a. ekstatycznej adoracji. serafitki pop. zebranie zakonne Córek Matki Boskiej Bolesnej oparte na regule franciszkańskiej (stąd pop sztolnia krzyżówka.
Co to jest Strategia:
Jak lepiej praktyka przygotowania i prowadzenia ogromnych operacji i kampanii woj.; por. taktyka. strateg(ik). Etym. - gr. stratēgía 'dowództwo; komenda gł.; sztuka woj.' od stratēgós 'dowódca wojsk.; wódz' ze sztolnia co to jest.
Słownik Stalugi:
Kiedy drewniany stojak z ruchomą poprzeczką i uchwytami, wykorzystywany malarzowi do umieszczania krosna malarskiego (zobacz blejtram) z naciągniętym i przybitym płótnem, a w dalszym ciągu malowanego sztolnia słownik.
Czym jest Supreme:
Od czego zależy potrawki z drobiu; biały sos na rosole z drobiu a. cielęciny ze śmietaną i żółtkami, stosowany do jaj, drobiu i jarzyn. Etym. - fr. 'najwyższy, idealny; jw.' z ?Xac. supremus, zobacz supremacja sztolnia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: