co to jest
Co to jest wat? Definicja wat (W) jednostka mocy prądu elektr.; moc urządzenia, które w każdej.

Czy przydatne?

Definicja wat

Definicja z ang. watt, z niem. Watt.

Co znaczy WAT: wat (W) jednostka mocy prądu elektr.; moc urządzenia, które w każdej sekundzie wykonuje pracę 1 dżula. Etym. - od nazwiska szkoc. mechanika i wynalazcy: James Watt (1736-1819)

Czym jest wat znaczenie w Znaczenie W .

Co znaczy Wiwarium:
Porównanie nazwa akwariów i terrariów. wizjer przest. celownik, postrzegalnik (broni palnej, aparatu fot., geodezyjnego i tym podobne); dawn. osłona twarzy w hełmie. wiwat okrzyk "niech żyje!", " wat co znaczy.
Krzyżówka Wokalna Muzyka:
Dlaczego wokalna muzyka - przeznaczoną do wykonania poprzez głos ludzki (solo, w zespole śpiewaczym, w chórze), w przeciwieństwie od muz. instrumentalnej wat krzyżówka.
Co to jest Wiza:
Jak lepiej wpisane do paszportu cudzoziemca na pobyt a. wjazd na (przejazd poprzez) terytorium danego państwa, wydane poprzez konsulat, przedstawicielstwo dypl. a. straż graniczną. Etym. - fr. visa 'jw.' z ?Xac wat co to jest.
Słownik Waleta:
Kiedy waleta dawn. zwł. w wyrażeniu na waletę - na pożegnanie, na rozstanie (się). Etym. - ?Xac. valete 'bądźcie zdrowi' 2. os. l.mn. trybu rozkazującego od valēre, zobacz walor wat słownik.
Czym jest Wersja:
Od czego zależy a. więcej) odmiennych stosunku o wydarzeniu; pogłoska; jedna z redakcji tego samego utworu; (wolny) przekład, wyjaśnienie. Etym. - fr. version 'przekład; sposób opowiedzenia faktu' ze śrdw.z łaciny wat czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: