welwet co to jest
Co to jest welwet? Definicja welwet aksamit (welur) wątkowy gładki; por. manczester. Etym. - z.

Czy przydatne?

Definicja welwet

Definicja z ang. velveteen, z niem. Baumwollsamt.

Co znaczy WELWET: welwet aksamit (welur) wątkowy gładki; por. manczester. Etym. - z angielskiego: velvet 'aksamit' z śr.fr. velu 'kosmaty' od ?Xac. villus 'jp.'

Czym jest welwet znaczenie w Znaczenie W .

Co znaczy Wernier:
Definicja wernier zobacz noniusz. Etym. - fr. vernier 'jw.'; od nazwiska wynalazcy, matematyka fr.: Pierre Vernier (1580-1637 welwet co to jest.
Co znaczy Wet:
Definicja oddać wet za wet odwzajemnić się, odpłacić czym za co, pięknym za nadobne; (w l.mn.) wety deser, legumina na zakończenie posiłku. Etym. - śr.g.nm. wet(te) 'płaca sędziego po zakończeniu procesu welwet definicja.
Co znaczy Wokanda:
Definicja sądowych w kolejności, w jakiej mają być w danym dniu rozpatrywane. Etym. - ?Xac. vocanda l.mn. r.nij. od vocandus 'mający być spowodowany' z vocare 'wołać; wywoływać; nazywać; pozywać'; por welwet co znaczy.
Co znaczy Walidacja:
Definicja mechanizm ustalania stopnia odpowiedniości, trafności, celowości testu a. ważności, dokładności narzędzia pomiarowego. Etym. - śrdw.z łaciny validatus p.p. od validare 'zatwierdzać' z validus welwet słownik.
Co znaczy Wulkanizacja:
Definicja obróbka surowego (a. syntetycznego) kauczuku z siarką a. jej związkami dla powiększenia jego elastyczności i wytrzymałości a. pomniejszenia plastyczności, lepkości i wrażliwości na zimno i gorąco welwet znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: