wiwarium co to jest
Co to jest wiwarium? Definicja wiwarium łączna nazwa akwariów i terrariów. wizjer przest. celownik.

Czy przydatne?

Definicja wiwarium

Definicja z ang. vivarium, z niem. Vivarium.

Co znaczy WIWARIUM: wiwarium łączna nazwa akwariów i terrariów. wizjer przest. celownik, postrzegalnik (broni palnej, aparatu fot., geodezyjnego i tym podobne); dawn. osłona twarzy w hełmie. wiwat okrzyk "niech żyje!", "vivat!"; żywy wielkopolski taniec lud. wiwenda przest. żywność, prowiant, zapasy żywnościowe. wiwisekcja dokonywanie operacji na żywych zwierzętach w celach doświadczalnych. Etym. - ?Xac. vivarium 'zwierzyniec; staw rybny', vivi- 'żywo-' (od vivus 'żywy') i śrdw.z łaciny vivenda l.poj. 'żywność' od ?Xac. vivere, zobacz vivat; sekcja

Czym jest wiwarium znaczenie w Znaczenie W .

Co znaczy Wacht Am Rhein:
Porównanie Wacht am Rhein zobacz Die Wacht am Rhein wiwarium co znaczy.
Krzyżówka Womitorium:
Dlaczego wejściowe i wyjściowe przejście tunelowe poprzez trybuny (amfi)teatru otwierające się na zewnątrz portalem. Etym. - ?Xac. vomitorium 'jw.'; od vomitorus 'wyrzygujący' (sprawnie tłumy publiczności na wiwarium krzyżówka.
Co to jest Wodewil:
Jak lepiej komediowy utwór sceniczny z przewagą dialogów (w przeciwieństwie od operetki), ze śpiewami, tańcami, muzyką i pantomimą. Etym. - fr. vaudeville, dawn. 'piosenka satyryczna; przest. sztuka teatr. a wiwarium co to jest.
Słownik Wariacja:
Kiedy przekształcenie, modyfikacja, przeróbka; obłąkanie, szaleństwo; wybryk; głupstwo; muz. (l.mn.) temat z wariacjami, utwór składający się z wyrazistego tematu i z pewnej liczby odcinków (jest to wiwarium słownik.
Czym jest Welarna Spółgłoska:
Od czego zależy welarna spółgłoska - językozn. tylnojęzykowa (tylnojęzykowomiękkopodniebienna), jak: k, g, ch. Etym. - n.z łaciny velaris 'miękkopodniebienny' od ?Xac. velum, zobacz velarium wiwarium czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: